Álvaro Cervera Díaz vs Joan Francesc Ferrer Sicilia: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Álvaro Cervera Díaz | Joan Francesc Ferrer Sicilia | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 146 | Wedstrijden | 160 |
| 51 | Gewonnen | 66 |
| 52 | Gelijk | 43 |
| 43 | Verloren | 51 |
| 35% | Winstpercentage | 41% |
| 29% | Verliespercentage | 32% |
| 1.40 | Punten per wedstrijd | 1.51 |
| Goals | ||
| 1.12 | Goals voor per wedstrijd | 1.45 |
| 0.92 | Goals tegen per wedstrijd | 1.30 |
| 0.20 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.15 |
| 32% | Clean sheets (%) | 28% |
| 35% | Niet gescoord (%) | 18% |
| 45% | Beide teams scoorden | 61% |
| 29% | Meer dan 2,5 goals | 54% |
| Thuis en uit | ||
| 1.66 | Punten per thuiswedstrijd | 1.84 |
| 1.13 | Punten per uitwedstrijd | 1.19 |
| 42% | Thuis gewonnen (%) | 53% |
| 27% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 7 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 16 |
Álvaro Cervera Díaz tegen Joan Francesc Ferrer Sicilia
De ploegen van Álvaro Cervera Díaz en Joan Francesc Ferrer Sicilia speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Álvaro Cervera Díaz, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Joan Francesc Ferrer Sicilia. De ploeg van Álvaro Cervera Díaz scoorde 3 keer, die van Joan Francesc Ferrer Sicilia 5 keer.
Alle duels tussen Tenerife en Almeria · Alle duels tussen Cadiz en Espanyol · Alle duels tussen Cadiz en Huesca
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cadiz2016 - 2018
|
103 | 39-38-26 | 1.50 |
Tenerife2024 - 2026
|
27 | 7-9-11 | 1.11 |
Oviedo2022 - 2023
|
16 | 5-5-6 | 1.25 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Almeria2022 - 2025
|
67 | 31-15-21 | 1.61 |
Espanyol2018
|
40 | 14-12-14 | 1.35 |
Huesca2017
|
33 | 17-9-7 | 1.82 |
Sporting Gijon2016
|
20 | 4-7-9 | 0.95 |
In dezelfde competities
| Competitie | Álvaro Cervera Díaz | Joan Francesc Ferrer Sicilia | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| La Liga 2 | 136 | 33% | 1.37 | 88 | 48% | 1.69 |
| Copa del Rey | 8 | 75% | 2.25 | 10 | 40% | 1.40 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 0% | 0.50 | 7 | 43% | 1.43 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Álvaro Cervera Díaz | Joan Francesc Ferrer Sicilia | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 1.00 | - | - | - | |
| 2025 |
|
2 | 50% | 2.00 |
|
17 | 59% | 1.82 |
| 2024 |
|
24 | 25% | 1.04 |
|
47 | 45% | 1.62 |
| 2023 |
|
13 | 23% | 1.08 |
|
2 | 0% | 0.50 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2018 |
|
33 | 39% | 1.61 |
|
40 | 35% | 1.35 |
| 2017 |
|
32 | 41% | 1.53 |
|
33 | 52% | 1.82 |
| 2016 |
|
38 | 34% | 1.39 |
|
20 | 20% | 0.95 |
Álvaro Cervera Díaz vs Joan Francesc Ferrer Sicilia in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Álvaro Cervera Díaz 146 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 52 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Joan Francesc Ferrer Sicilia 160 wedstrijden die we bijhouden: 66 zeges, 43 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Álvaro Cervera Díaz, alles over Joan Francesc Ferrer Sicilia, vergelijk andere trainers.



