Álvaro Cervera Díaz vs Diego Martínez Penas: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Álvaro Cervera Díaz | Diego Martínez Penas | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 146 | Wedstrijden | 145 |
| 51 | Gewonnen | 60 |
| 52 | Gelijk | 39 |
| 43 | Verloren | 46 |
| 35% | Winstpercentage | 41% |
| 29% | Verliespercentage | 32% |
| 1.40 | Punten per wedstrijd | 1.51 |
| Goals | ||
| 1.12 | Goals voor per wedstrijd | 1.35 |
| 0.92 | Goals tegen per wedstrijd | 1.08 |
| 0.20 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.27 |
| 32% | Clean sheets (%) | 33% |
| 35% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 45% | Beide teams scoorden | 48% |
| 29% | Meer dan 2,5 goals | 42% |
| Thuis en uit | ||
| 1.66 | Punten per thuiswedstrijd | 1.72 |
| 1.13 | Punten per uitwedstrijd | 1.31 |
| 42% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 27% | Uit gewonnen (%) | 35% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 9 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Álvaro Cervera Díaz tegen Diego Martínez Penas
De ploegen van Álvaro Cervera Díaz en Diego Martínez Penas speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Álvaro Cervera Díaz, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Diego Martínez Penas. De ploeg van Álvaro Cervera Díaz scoorde 7 keer, die van Diego Martínez Penas 7 keer.
Alle duels tussen Cadiz en Granada CF · Alle duels tussen Cadiz en Osasuna · Alle duels tussen Cadiz en Sevilla Atletico
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cadiz2016 - 2018
|
103 | 39-38-26 | 1.50 |
Tenerife2024 - 2026
|
27 | 7-9-11 | 1.11 |
Oviedo2022 - 2023
|
16 | 5-5-6 | 1.25 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Osasuna2017
|
33 | 13-11-9 | 1.52 |
Las Palmas2024
|
32 | 10-5-17 | 1.09 |
Sevilla Atletico2016
|
32 | 9-12-11 | 1.22 |
Granada CF2018
|
28 | 14-8-6 | 1.79 |
Olympiakos Piraeus2023
|
17 | 11-3-3 | 2.12 |
Espanyol2022
|
3 | 3-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Álvaro Cervera Díaz | Diego Martínez Penas | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| La Liga 2 | 136 | 33% | 1.37 | 92 | 39% | 1.51 |
| Copa del Rey | 8 | 75% | 2.25 | 7 | 71% | 2.14 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Álvaro Cervera Díaz | Diego Martínez Penas | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 1.00 | - | - | - | |
| 2025 |
|
2 | 50% | 2.00 | - | - | - | |
| 2024 |
|
24 | 25% | 1.04 |
|
32 | 31% | 1.09 |
| 2023 |
|
13 | 23% | 1.08 |
|
17 | 65% | 2.12 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
3 | 100% | 3.00 |
| 2018 |
|
33 | 39% | 1.61 |
|
28 | 50% | 1.79 |
| 2017 |
|
32 | 41% | 1.53 |
|
33 | 39% | 1.52 |
| 2016 |
|
38 | 34% | 1.39 |
|
32 | 28% | 1.22 |
Álvaro Cervera Díaz vs Diego Martínez Penas in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Álvaro Cervera Díaz 146 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 52 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Diego Martínez Penas 145 wedstrijden die we bijhouden: 60 zeges, 39 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Álvaro Cervera Díaz, alles over Diego Martínez Penas, vergelijk andere trainers.




