Alvaro Pacheco vs Francesco Farioli: de trainers naast elkaar

Filter:
17 - 150 Wedstrijden
18% - 63% Winstpercentage
0.76 - 2.03 Punten per wedstrijd
0.71 - 1.73 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alvaro Pacheco sinds het seizoen 2025, van Francesco Farioli sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Alvaro Pacheco Francesco Farioli
Resultaten
17 Wedstrijden 150
3 Gewonnen 94
4 Gelijk 22
10 Verloren 34
18% Winstpercentage 63%
59% Verliespercentage 23%
0.76 Punten per wedstrijd 2.03
Goals
0.71 Goals voor per wedstrijd 1.73
2.00 Goals tegen per wedstrijd 0.94
-1.29 Doelsaldo per wedstrijd 0.79
24% Clean sheets (%) 44%
65% Niet gescoord (%) 15%
29% Beide teams scoorden 46%
59% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.00 Punten per thuiswedstrijd 2.16
0.56 Punten per uitwedstrijd 1.87
25% Thuis gewonnen (%) 68%
11% Uit gewonnen (%) 57%
Reeksen
1 Langste reeks zeges 8
4 Langste reeks zonder nederlaag 16

Alvaro Pacheco tegen Francesco Farioli

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Alvaro Pacheco en Francesco Farioli speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alvaro Pacheco, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Francesco Farioli. De ploeg van Alvaro Pacheco scoorde 2 keer, die van Francesco Farioli 5 keer.

Alle duels tussen Casa Pia en FC Porto

Per club

Alvaro Pacheco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Casa Pia2025 15 3-4-8 0.87
Alpendorada2025 1 0-0-1 0.00
Ançã2025 1 0-0-1 0.00
Francesco Farioli
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ajax2024 56 38-7-11 2.16
FC Porto2025 - 2026 52 37-6-9 2.25
Nice2023 36 17-9-10 1.67
Alanyaspor2022 4 2-0-2 1.50
Celoricense2025 1 0-0-1 0.00
Wydad AC2025 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Alvaro Pacheco Francesco Farioli
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 15 20% 0.87 31 84% 2.61
Beker van Portugal 2 0% 0.00 6 50% 1.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Alvaro Pacheco Francesco Farioli
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - FC Porto 14 79% 2.36
2025 Casa Pia Alpendorada 17 18% 0.76 FC Porto Celoricense 40 65% 2.10
2024 - - - Ajax 56 68% 2.16
2023 - - - Nice 36 47% 1.67
2022 - - - Alanyaspor 4 50% 1.50

Alvaro Pacheco vs Francesco Farioli in cijfers

Sinds het seizoen 2025 leidde Alvaro Pacheco 17 wedstrijden die we bijhouden: 3 zeges, 4 gelijke spelen en 10 nederlagen, goed voor 0.76 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Francesco Farioli 150 wedstrijden die we bijhouden: 94 zeges, 22 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alvaro Pacheco, alles over Francesco Farioli, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook