Alexsandro de Souza vs Vinícius Bergantin: de trainers naast elkaar

Filter:
51 - 40 Wedstrijden
31% - 28% Winstpercentage
1.24 - 1.15 Punten per wedstrijd
1.14 - 1.10 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexsandro de Souza sinds het seizoen 2023, van Vinícius Bergantin sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Vinícius Bergantin.

Resultaten naast elkaar

Alexsandro de Souza Vinícius Bergantin
Resultaten
51 Wedstrijden 40
16 Gewonnen 11
15 Gelijk 13
20 Verloren 16
31% Winstpercentage 28%
39% Verliespercentage 40%
1.24 Punten per wedstrijd 1.15
Goals
1.14 Goals voor per wedstrijd 1.10
1.39 Goals tegen per wedstrijd 1.33
-0.25 Doelsaldo per wedstrijd -0.23
25% Clean sheets (%) 23%
35% Niet gescoord (%) 23%
53% Beide teams scoorden 65%
51% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.87 Punten per thuiswedstrijd 1.37
0.71 Punten per uitwedstrijd 0.95
52% Thuis gewonnen (%) 32%
14% Uit gewonnen (%) 24%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 3
7 Langste reeks zonder nederlaag 6

Alexsandro de Souza tegen Vinícius Bergantin

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Alexsandro de Souza en Vinícius Bergantin speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alexsandro de Souza, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Vinícius Bergantin. De ploeg van Alexsandro de Souza scoorde 2 keer, die van Vinícius Bergantin 1 keer.

Alle duels tussen Operario-PR en Ferroviária

Per club

Alexsandro de Souza
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Operario-PR2025 28 9-11-8 1.36
Antalyaspor2024 18 6-4-8 1.22
Avai2023 4 1-0-3 0.75
Athletic Club2026 1 0-0-1 0.00
Vinícius Bergantin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ferroviária2025 33 8-12-13 1.09
CSA2023 4 3-0-1 2.25
São Bernardo2026 2 0-1-1 0.50
Ituano2018 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Alexsandro de Souza Vinícius Bergantin
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Brazilië Serie B 31 32% 1.29 35 23% 1.06
Copa do Brasil 1 0% 0.00 5 60% 1.80

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexsandro de Souza Vinícius Bergantin
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Athletic Club 1 0% 0.00 São Bernardo 2 0% 0.50
2025 Operario-PR 28 32% 1.36 Ferroviária 33 24% 1.09
2024 Antalyaspor 18 33% 1.22 - - -
2023 Avai 4 25% 0.75 CSA 4 75% 2.25
2018 - - - Ituano 1 0% 0.00

Alexsandro de Souza vs Vinícius Bergantin in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Alexsandro de Souza 51 wedstrijden die we bijhouden: 16 zeges, 15 gelijke spelen en 20 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Vinícius Bergantin 40 wedstrijden die we bijhouden: 11 zeges, 13 gelijke spelen en 16 nederlagen, goed voor 1.15 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexsandro de Souza, alles over Vinícius Bergantin, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook