Alexsandro de Souza vs Rafael dos Santos Lacerda: de trainers naast elkaar

Filter:
Alexsandro de Souza Brazil · 49 jaar Operario-PR
vs
51 - 53 Wedstrijden
31% - 28% Winstpercentage
1.24 - 1.15 Punten per wedstrijd
1.14 - 0.94 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexsandro de Souza sinds het seizoen 2023, van Rafael dos Santos Lacerda sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Alexsandro de Souza Rafael dos Santos Lacerda
Resultaten
51 Wedstrijden 53
16 Gewonnen 15
15 Gelijk 16
20 Verloren 22
31% Winstpercentage 28%
39% Verliespercentage 42%
1.24 Punten per wedstrijd 1.15
Goals
1.14 Goals voor per wedstrijd 0.94
1.39 Goals tegen per wedstrijd 1.21
-0.25 Doelsaldo per wedstrijd -0.26
25% Clean sheets (%) 32%
35% Niet gescoord (%) 42%
53% Beide teams scoorden 40%
51% Meer dan 2,5 goals 38%
Thuis en uit
1.87 Punten per thuiswedstrijd 1.84
0.71 Punten per uitwedstrijd 0.54
52% Thuis gewonnen (%) 56%
14% Uit gewonnen (%) 4%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 2
7 Langste reeks zonder nederlaag 5

Alexsandro de Souza tegen Rafael dos Santos Lacerda

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Alexsandro de Souza en Rafael dos Santos Lacerda speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alexsandro de Souza, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Rafael dos Santos Lacerda. De ploeg van Alexsandro de Souza scoorde 3 keer, die van Rafael dos Santos Lacerda 0 keer.

Alle duels tussen Operario-PR en Atletico Goianiense

Per club

Alexsandro de Souza
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Operario-PR2025 28 9-11-8 1.36
Antalyaspor2024 18 6-4-8 1.22
Avai2023 4 1-0-3 0.75
Athletic Club2026 1 0-0-1 0.00
Rafael dos Santos Lacerda
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Atletico Goianiense2025 30 9-11-10 1.27
Amazonas2024 17 5-4-8 1.12
Vila Nova2025 4 1-1-2 1.00
Chapecoense-sc2026 2 0-0-2 0.00

In dezelfde competities

Competitie Alexsandro de Souza Rafael dos Santos Lacerda
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Brazilië Serie B 31 32% 1.29 46 28% 1.17
Copa do Brasil 1 0% 0.00 4 25% 1.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 1.00 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexsandro de Souza Rafael dos Santos Lacerda
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Athletic Club 1 0% 0.00 Chapecoense-sc 2 0% 0.00
2025 Operario-PR 28 32% 1.36 Atletico Goianiense Vila Nova 34 29% 1.24
2024 Antalyaspor 18 33% 1.22 Amazonas 17 29% 1.12
2023 Avai 4 25% 0.75 - - -

Alexsandro de Souza vs Rafael dos Santos Lacerda in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Alexsandro de Souza 51 wedstrijden die we bijhouden: 16 zeges, 15 gelijke spelen en 20 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde Rafael dos Santos Lacerda 53 wedstrijden die we bijhouden: 15 zeges, 16 gelijke spelen en 22 nederlagen, goed voor 1.15 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexsandro de Souza, alles over Rafael dos Santos Lacerda, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook