Alexsandro de Souza vs Mozart Santos Batista Júnior: de trainers naast elkaar

Filter:
51 - 102 Wedstrijden
31% - 47% Winstpercentage
1.24 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.14 - 1.14 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2023.

Resultaten naast elkaar

Alexsandro de Souza Mozart Santos Batista Júnior
Resultaten
51 Wedstrijden 102
16 Gewonnen 48
15 Gelijk 29
20 Verloren 25
31% Winstpercentage 47%
39% Verliespercentage 25%
1.24 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.14 Goals voor per wedstrijd 1.14
1.39 Goals tegen per wedstrijd 0.75
-0.25 Doelsaldo per wedstrijd 0.38
25% Clean sheets (%) 50%
35% Niet gescoord (%) 34%
53% Beide teams scoorden 34%
51% Meer dan 2,5 goals 31%
Thuis en uit
1.87 Punten per thuiswedstrijd 2.10
0.71 Punten per uitwedstrijd 1.31
52% Thuis gewonnen (%) 60%
14% Uit gewonnen (%) 35%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 4
7 Langste reeks zonder nederlaag 8

Alexsandro de Souza tegen Mozart Santos Batista Júnior

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Alexsandro de Souza en Mozart Santos Batista Júnior speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alexsandro de Souza, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Mozart Santos Batista Júnior. De ploeg van Alexsandro de Souza scoorde 2 keer, die van Mozart Santos Batista Júnior 2 keer.

Alle duels tussen Athletic Club en Goias · Alle duels tussen Operario-PR en Coritiba

Per club

Alexsandro de Souza
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Operario-PR2025 28 9-11-8 1.36
Antalyaspor2024 18 6-4-8 1.22
Avai2023 4 1-0-3 0.75
Athletic Club2026 1 0-0-1 0.00
Mozart Santos Batista Júnior
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Mirassol2023 - 2024 63 31-15-17 1.71
Coritiba2025 33 14-11-8 1.61
Atletico Goianiense2023 4 1-3-0 1.50
Goias2026 2 2-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Alexsandro de Souza Mozart Santos Batista Júnior
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Brazilië Serie B 31 32% 1.29 101 48% 1.70
Copa do Brasil 1 0% 0.00 1 0% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexsandro de Souza Mozart Santos Batista Júnior
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Athletic Club 1 0% 0.00 Goias 2 100% 3.00
2025 Operario-PR 28 32% 1.36 Coritiba 33 42% 1.61
2024 Antalyaspor 18 33% 1.22 Mirassol 29 52% 1.76
2023 Avai 4 25% 0.75 Mirassol Atletico Goianiense 38 45% 1.66

Alexsandro de Souza vs Mozart Santos Batista Júnior in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Alexsandro de Souza 51 wedstrijden die we bijhouden: 16 zeges, 15 gelijke spelen en 20 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Mozart Santos Batista Júnior 102 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 29 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexsandro de Souza, alles over Mozart Santos Batista Júnior, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook