Alex Neil vs Scott Matthew Parker: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alex Neil sinds het seizoen 2016, van Scott Matthew Parker sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Alex Neil | Scott Matthew Parker | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 246 | Wedstrijden | 64 |
| 106 | Gewonnen | 31 |
| 60 | Gelijk | 16 |
| 80 | Verloren | 17 |
| 43% | Winstpercentage | 48% |
| 33% | Verliespercentage | 27% |
| 1.54 | Punten per wedstrijd | 1.70 |
| Goals | ||
| 1.43 | Goals voor per wedstrijd | 1.33 |
| 1.27 | Goals tegen per wedstrijd | 0.86 |
| 0.15 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.47 |
| 29% | Clean sheets (%) | 47% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 34% |
| 54% | Beide teams scoorden | 38% |
| 52% | Meer dan 2,5 goals | 42% |
| Thuis en uit | ||
| 1.70 | Punten per thuiswedstrijd | 1.73 |
| 1.40 | Punten per uitwedstrijd | 1.68 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 48% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 5 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 20 |
Alex Neil tegen Scott Matthew Parker
De ploegen van Alex Neil en Scott Matthew Parker speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Alex Neil, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Scott Matthew Parker. De ploeg van Alex Neil scoorde 2 keer, die van Scott Matthew Parker 8 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Preston2017 - 2018
|
92 | 36-28-28 | 1.48 |
Millwall2024 - 2026
|
88 | 43-20-25 | 1.69 |
Norwich2016
|
38 | 16-9-13 | 1.50 |
Stoke City2022 - 2024
|
27 | 10-3-14 | 1.22 |
Stevenage2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Burnley2024 - 2025
|
53 | 29-16-8 | 1.94 |
Fulham2018
|
9 | 2-0-7 | 0.67 |
Club Brugge2022
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Alex Neil | Scott Matthew Parker | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 209 | 42% | 1.52 | 44 | 59% | 2.14 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 15 | 60% | 1.87 | 2 | 0% | 0.00 |
| EFL Carabao Cup | 13 | 54% | 1.92 | 3 | 33% | 1.00 |
| FA Cup | 9 | 22% | 0.78 | 4 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Alex Neil | Scott Matthew Parker | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
18 | 44% | 1.56 | - | - | - | |
| 2025 |
|
50 | 54% | 1.86 |
|
6 | 33% | 1.00 |
| 2024 |
|
25 | 44% | 1.48 |
|
47 | 57% | 2.06 |
| 2023 |
|
20 | 30% | 1.05 | - | - | - | |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
2 | 0% | 0.00 |
| 2018 |
|
47 | 38% | 1.40 |
|
9 | 22% | 0.67 |
| 2017 |
|
45 | 40% | 1.56 | - | - | - | |
| 2016 |
|
38 | 42% | 1.50 | - | - | - | |
Alex Neil vs Scott Matthew Parker in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Alex Neil 246 wedstrijden die we bijhouden: 106 zeges, 60 gelijke spelen en 80 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Scott Matthew Parker 64 wedstrijden die we bijhouden: 31 zeges, 16 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Alex Neil, alles over Scott Matthew Parker, vergelijk andere trainers.







