Aleksey Shpilevskiy vs S. Avgousti: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Aleksey Shpilevskiy sinds het seizoen 2018, van S. Avgousti sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van S. Avgousti.
Resultaten naast elkaar
| Aleksey Shpilevskiy | S. Avgousti | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 198 | Wedstrijden | 118 |
| 99 | Gewonnen | 51 |
| 36 | Gelijk | 26 |
| 63 | Verloren | 41 |
| 50% | Winstpercentage | 43% |
| 32% | Verliespercentage | 35% |
| 1.68 | Punten per wedstrijd | 1.52 |
| Goals | ||
| 1.78 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 1.27 |
| 0.55 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.14 |
| 32% | Clean sheets (%) | 34% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 51% | Beide teams scoorden | 47% |
| 58% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 2.01 | Punten per thuiswedstrijd | 1.78 |
| 1.36 | Punten per uitwedstrijd | 1.24 |
| 62% | Thuis gewonnen (%) | 50% |
| 38% | Uit gewonnen (%) | 36% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 4 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Aleksey Shpilevskiy tegen S. Avgousti
De ploegen van Aleksey Shpilevskiy en S. Avgousti speelden 9 keer tegen elkaar: 6 zeges voor Aleksey Shpilevskiy, 2 keer gelijk en 1 zeges voor S. Avgousti. De ploeg van Aleksey Shpilevskiy scoorde 17 keer, die van S. Avgousti 11 keer.
Alle duels tussen Aris en Apollon Limassol ยท Alle duels tussen Aris en Karmiotissa ยท Alle duels tussen Aris en Omonia Nicosia
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aris2022 - 2024
|
91 | 51-17-23 | 1.87 |
Kairat Almaty2019 - 2021
|
60 | 37-11-12 | 2.03 |
Nizhny Novgorod2025 - 2026
|
38 | 8-5-25 | 0.76 |
Dinamo Brest2018
|
7 | 3-2-2 | 1.57 |
Enisey2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
FK Tobol Kostanay2019
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Apollon Limassol2017 - 2025
|
76 | 34-16-26 | 1.55 |
Omonia Nicosia2022 - 2023
|
31 | 15-7-9 | 1.68 |
Cyprus2024
|
4 | 1-0-3 | 0.75 |
Karmiotissa2024
|
4 | 1-1-2 | 1.00 |
Apoel Nicosia2023
|
3 | 0-2-1 | 0.67 |
In dezelfde competities
| Competitie | Aleksey Shpilevskiy | S. Avgousti | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Cypriot First Division | 75 | 61% | 2.03 | 80 | 44% | 1.55 |
| UEFA Europa League | 10 | 30% | 1.10 | 24 | 42% | 1.46 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 14 | 29% | 1.14 | 6 | 33% | 1.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Aleksey Shpilevskiy | S. Avgousti | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
4 | 25% | 1.00 | - | - | - | |
| 2025 |
|
35 | 20% | 0.74 |
|
14 | 57% | 1.79 |
| 2024 |
|
37 | 59% | 2.03 |
|
28 | 32% | 1.18 |
| 2023 |
|
44 | 52% | 1.68 |
|
25 | 52% | 1.84 |
| 2022 |
|
10 | 60% | 2.10 |
|
9 | 22% | 0.89 |
| 2021 |
|
15 | 47% | 1.80 | - | - | - | |
| 2020 |
|
18 | 72% | 2.33 | - | - | - | |
| 2019 |
|
28 | 61% | 1.89 | - | - | - | |
| 2018 |
|
7 | 43% | 1.57 |
|
31 | 52% | 1.74 |
| 2017 | - | - | - |
|
11 | 27% | 1.18 | |
Aleksey Shpilevskiy vs S. Avgousti in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Aleksey Shpilevskiy 198 wedstrijden die we bijhouden: 99 zeges, 36 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde S. Avgousti 118 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 26 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.52 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Aleksey Shpilevskiy, alles over S. Avgousti, vergelijk andere trainers.







