Aleksey Shpilevskiy vs Juan Carlos Carcedo Mardones: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Aleksey Shpilevskiy sinds het seizoen 2018, van Juan Carlos Carcedo Mardones sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Aleksey Shpilevskiy | Juan Carlos Carcedo Mardones | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 198 | Wedstrijden | 97 |
| 99 | Gewonnen | 58 |
| 36 | Gelijk | 14 |
| 63 | Verloren | 25 |
| 50% | Winstpercentage | 60% |
| 32% | Verliespercentage | 26% |
| 1.68 | Punten per wedstrijd | 1.94 |
| Goals | ||
| 1.78 | Goals voor per wedstrijd | 1.79 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 0.91 |
| 0.55 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.89 |
| 32% | Clean sheets (%) | 41% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 51% | Beide teams scoorden | 41% |
| 58% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 2.01 | Punten per thuiswedstrijd | 2.13 |
| 1.36 | Punten per uitwedstrijd | 1.76 |
| 62% | Thuis gewonnen (%) | 67% |
| 38% | Uit gewonnen (%) | 53% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 8 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 14 |
Aleksey Shpilevskiy tegen Juan Carlos Carcedo Mardones
De ploegen van Aleksey Shpilevskiy en Juan Carlos Carcedo Mardones speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Aleksey Shpilevskiy, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Juan Carlos Carcedo Mardones. De ploeg van Aleksey Shpilevskiy scoorde 2 keer, die van Juan Carlos Carcedo Mardones 8 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aris2022 - 2024
|
91 | 51-17-23 | 1.87 |
Kairat Almaty2019 - 2021
|
60 | 37-11-12 | 2.03 |
Nizhny Novgorod2025 - 2026
|
38 | 8-5-25 | 0.76 |
Dinamo Brest2018
|
7 | 3-2-2 | 1.57 |
Enisey2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
FK Tobol Kostanay2019
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Pafos2023 - 2025
|
93 | 57-13-23 | 1.98 |
Spartak Moscow2026
|
2 | 1-1-0 | 2.00 |
Digenis Ypsonas2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Zaragoza2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Aleksey Shpilevskiy | Juan Carlos Carcedo Mardones | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Cypriot First Division | 75 | 61% | 2.03 | 78 | 64% | 2.06 |
| Premjar-Liga | 24 | 17% | 0.67 | 1 | 0% | 1.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 14 | 29% | 1.14 | 1 | 100% | 3.00 |
| UEFA Europa League | 10 | 30% | 1.10 | 2 | 0% | 0.00 |
| Beker van Rusland | 6 | 17% | 0.50 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Aleksey Shpilevskiy | Juan Carlos Carcedo Mardones | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
4 | 25% | 1.00 |
|
2 | 50% | 2.00 |
| 2025 |
|
35 | 20% | 0.74 |
|
13 | 69% | 2.15 |
| 2024 |
|
37 | 59% | 2.03 |
|
50 | 64% | 2.04 |
| 2023 |
|
44 | 52% | 1.68 |
|
31 | 52% | 1.74 |
| 2022 |
|
10 | 60% | 2.10 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2021 |
|
15 | 47% | 1.80 | - | - | - | |
| 2020 |
|
18 | 72% | 2.33 | - | - | - | |
| 2019 |
|
28 | 61% | 1.89 | - | - | - | |
| 2018 |
|
7 | 43% | 1.57 | - | - | - | |
Aleksey Shpilevskiy vs Juan Carlos Carcedo Mardones in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Aleksey Shpilevskiy 198 wedstrijden die we bijhouden: 99 zeges, 36 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Juan Carlos Carcedo Mardones 97 wedstrijden die we bijhouden: 58 zeges, 14 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.94 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Aleksey Shpilevskiy, alles over Juan Carlos Carcedo Mardones, vergelijk andere trainers.









