Aleksey Shpilevskiy vs Andrey Karpovich: de trainers naast elkaar

Filter:
198 - 194 Wedstrijden
50% - 37% Winstpercentage
1.68 - 1.39 Punten per wedstrijd
1.78 - 1.34 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Aleksey Shpilevskiy sinds het seizoen 2018, van Andrey Karpovich sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Aleksey Shpilevskiy Andrey Karpovich
Resultaten
198 Wedstrijden 194
99 Gewonnen 72
36 Gelijk 54
63 Verloren 68
50% Winstpercentage 37%
32% Verliespercentage 35%
1.68 Punten per wedstrijd 1.39
Goals
1.78 Goals voor per wedstrijd 1.34
1.23 Goals tegen per wedstrijd 1.27
0.55 Doelsaldo per wedstrijd 0.07
32% Clean sheets (%) 25%
22% Niet gescoord (%) 27%
51% Beide teams scoorden 55%
58% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
2.01 Punten per thuiswedstrijd 1.58
1.36 Punten per uitwedstrijd 1.20
62% Thuis gewonnen (%) 43%
38% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 6
17 Langste reeks zonder nederlaag 11

Aleksey Shpilevskiy tegen Andrey Karpovich

3 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Aleksey Shpilevskiy en Andrey Karpovich speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Aleksey Shpilevskiy, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Andrey Karpovich. De ploeg van Aleksey Shpilevskiy scoorde 15 keer, die van Andrey Karpovich 7 keer.

Alle duels tussen Kairat Almaty en Kyzyl-Zhar ยท Alle duels tussen Kairat Almaty en Okzhetpes

Per club

Aleksey Shpilevskiy
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Aris2022 - 2024 91 51-17-23 1.87
Kairat Almaty2019 - 2021 60 37-11-12 2.03
Nizhny Novgorod2025 - 2026 38 8-5-25 0.76
Dinamo Brest2018 7 3-2-2 1.57
Enisey2025 1 0-1-0 1.00
FK Tobol Kostanay2019 1 0-0-1 0.00
Andrey Karpovich
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Yelimay Semey2024 - 2026 62 27-16-19 1.56
Okzhetpes2019 - 2023 51 13-11-27 0.98
Aktobe2022 - 2023 40 17-15-8 1.65
Kyzyl-Zhar2021 - 2022 38 15-10-13 1.45
Irtysh2026 1 0-1-0 1.00
Shkendija2025 1 0-0-1 0.00
Kaspiy2023 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Aleksey Shpilevskiy Andrey Karpovich
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Kazakhstan Premier League 59 63% 2.05 157 38% 1.43
Beker van Kazachstan 2 0% 0.50 23 39% 1.43
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 14 29% 1.14 8 25% 0.75

Seizoen per seizoen

Seizoen Aleksey Shpilevskiy Andrey Karpovich
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Nizhny Novgorod 4 25% 1.00 Yelimay Semey Irtysh 36 36% 1.36
2025 Nizhny Novgorod Enisey 35 20% 0.74 Yelimay Semey Shkendija 3 33% 1.00
2024 Aris 37 59% 2.03 Yelimay Semey 25 52% 1.84
2023 Aris 44 52% 1.68 Aktobe Okzhetpes 24 33% 1.54
2022 Aris 10 60% 2.10 Aktobe Kyzyl-Zhar 25 40% 1.48
2021 Kairat Almaty 15 47% 1.80 Kyzyl-Zhar 31 45% 1.58
2020 Kairat Almaty 18 72% 2.33 Okzhetpes 19 11% 0.53
2019 Kairat Almaty FK Tobol Kostanay 28 61% 1.89 Okzhetpes 31 35% 1.26
2018 Dinamo Brest 7 43% 1.57 - - -

Aleksey Shpilevskiy vs Andrey Karpovich in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Aleksey Shpilevskiy 198 wedstrijden die we bijhouden: 99 zeges, 36 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Andrey Karpovich 194 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 54 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Aleksey Shpilevskiy, alles over Andrey Karpovich, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook