Aleksandr Sednev vs Magomed Adiev: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Aleksandr Sednev sinds het seizoen 2017, van Magomed Adiev sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2020 hebben we geen wedstrijden van Aleksandr Sednev. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Magomed Adiev.
Resultaten naast elkaar
| Aleksandr Sednev | Magomed Adiev | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 182 | Wedstrijden | 150 |
| 73 | Gewonnen | 48 |
| 37 | Gelijk | 37 |
| 72 | Verloren | 65 |
| 40% | Winstpercentage | 32% |
| 40% | Verliespercentage | 43% |
| 1.41 | Punten per wedstrijd | 1.21 |
| Goals | ||
| 1.43 | Goals voor per wedstrijd | 1.23 |
| 1.37 | Goals tegen per wedstrijd | 1.59 |
| 0.07 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.36 |
| 29% | Clean sheets (%) | 23% |
| 29% | Niet gescoord (%) | 37% |
| 48% | Beide teams scoorden | 48% |
| 53% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 1.56 | Punten per thuiswedstrijd | 1.36 |
| 1.24 | Punten per uitwedstrijd | 1.06 |
| 46% | Thuis gewonnen (%) | 37% |
| 33% | Uit gewonnen (%) | 27% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Aleksandr Sednev tegen Magomed Adiev
De ploegen van Aleksandr Sednev en Magomed Adiev speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Aleksandr Sednev, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Magomed Adiev. De ploeg van Aleksandr Sednev scoorde 4 keer, die van Magomed Adiev 4 keer.
Alle duels tussen Dinamo Brest en Krylya Sovetov ยท Alle duels tussen Ordabasy en Shakhter Karagandy
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Ordabasy2021 - 2024
|
96 | 44-21-31 | 1.59 |
Dinamo Brest2025 - 2026
|
30 | 18-4-8 | 1.93 |
Aktobe2019
|
26 | 6-3-17 | 0.81 |
FC Dnepr Mogilev2017
|
26 | 4-8-14 | 0.77 |
Dinamo Minsk2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Molodechno-DYuSSh 42025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Arsenal2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Shakhter Karagandy2024
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Krylya Sovetov2025 - 2026
|
37 | 10-11-16 | 1.11 |
Shakhter Karagandy2021 - 2022
|
36 | 15-10-11 | 1.53 |
Anzhi2018
|
29 | 5-5-19 | 0.69 |
Akhmat Grozny2023 - 2024
|
18 | 6-5-7 | 1.28 |
Kazachstan2022 - 2024
|
14 | 6-0-8 | 1.29 |
MKK-Dnepr2026
|
8 | 5-2-1 | 2.13 |
Khimki2024
|
6 | 1-3-2 | 1.00 |
KAMAZ2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Chayka2020
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Aleksandr Sednev | Magomed Adiev | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Kazakhstan Premier League | 93 | 40% | 1.42 | 25 | 32% | 1.28 |
| Vysshaya Liga | 51 | 35% | 1.29 | 8 | 63% | 2.13 |
| Beker van Kazachstan | 24 | 50% | 1.58 | 11 | 64% | 2.09 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 67% | 2.17 | 10 | 30% | 1.20 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Aleksandr Sednev | Magomed Adiev | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
13 | 62% | 2.00 |
| 2025 |
|
32 | 56% | 1.84 |
|
33 | 21% | 1.00 |
| 2024 |
|
20 | 40% | 1.50 |
|
16 | 13% | 0.88 |
| 2023 |
|
23 | 57% | 1.78 |
|
20 | 55% | 1.65 |
| 2022 |
|
25 | 48% | 1.60 |
|
8 | 25% | 1.00 |
| 2021 |
|
29 | 38% | 1.45 |
|
30 | 43% | 1.57 |
| 2020 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2019 |
|
26 | 23% | 0.81 | - | - | - | |
| 2018 | - | - | - |
|
29 | 17% | 0.69 | |
| 2017 |
|
26 | 15% | 0.77 | - | - | - | |
Aleksandr Sednev vs Magomed Adiev in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Aleksandr Sednev 182 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 37 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Magomed Adiev 150 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 37 gelijke spelen en 65 nederlagen, goed voor 1.21 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Aleksandr Sednev, alles over Magomed Adiev, vergelijk andere trainers.












