Alberto Valentim do Carmo Neto vs Alexsandro de Souza: de trainers naast elkaar

Filter:
93 - 51 Wedstrijden
34% - 31% Winstpercentage
1.30 - 1.24 Punten per wedstrijd
1.18 - 1.12 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alberto Valentim do Carmo Neto sinds het seizoen 2017, van Alexsandro de Souza sinds het seizoen 2023. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Alberto Valentim do Carmo Neto.

Resultaten naast elkaar

Alberto Valentim do Carmo Neto Alexsandro de Souza
Resultaten
93 Wedstrijden 51
32 Gewonnen 16
25 Gelijk 15
36 Verloren 20
34% Winstpercentage 31%
39% Verliespercentage 39%
1.30 Punten per wedstrijd 1.24
Goals
1.18 Goals voor per wedstrijd 1.12
1.30 Goals tegen per wedstrijd 1.37
-0.12 Doelsaldo per wedstrijd -0.25
22% Clean sheets (%) 25%
29% Niet gescoord (%) 37%
54% Beide teams scoorden 51%
44% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.81 Punten per thuiswedstrijd 1.87
0.88 Punten per uitwedstrijd 0.71
48% Thuis gewonnen (%) 52%
24% Uit gewonnen (%) 14%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 3
8 Langste reeks zonder nederlaag 7

Alberto Valentim do Carmo Neto tegen Alexsandro de Souza

1 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Alberto Valentim do Carmo Neto en Alexsandro de Souza speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alberto Valentim do Carmo Neto, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Alexsandro de Souza. De ploeg van Alberto Valentim do Carmo Neto scoorde 2 keer, die van Alexsandro de Souza 2 keer.

Alle duels tussen Operario-PR en Athletic Club · Alle duels tussen America Mineiro en Operario-PR

Per club

Alberto Valentim do Carmo Neto
Clubs Wed. W-G-V Ptn
America Mineiro2025 26 9-6-11 1.27
Ituano2024 15 6-1-8 1.27
Vasco DA Gama2018 15 3-5-7 0.93
Atletico Goianiense2023 12 3-6-3 1.25
Botafogo2018 10 3-5-2 1.40
Palmeiras2017 10 5-1-4 1.60
Pyramids FC2018 3 2-1-0 2.33
Operario-PR2026 1 1-0-0 3.00
Ponte Preta2025 1 0-0-1 0.00
Alexsandro de Souza
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Operario-PR2025 28 9-11-8 1.36
Antalyaspor2024 18 6-4-8 1.22
Avai2023 4 1-0-3 0.75
Athletic Club2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Alberto Valentim do Carmo Neto Alexsandro de Souza
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Brazilië Serie B 54 35% 1.30 31 32% 1.29
Copa do Brasil 1 0% 0.00 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Alberto Valentim do Carmo Neto Alexsandro de Souza
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Operario-PR 1 100% 3.00 Athletic Club 1 0% 0.00
2025 America Mineiro Ponte Preta 27 33% 1.22 Operario-PR 28 32% 1.36
2024 Ituano 15 40% 1.27 Antalyaspor 18 33% 1.22
2023 Atletico Goianiense 12 25% 1.25 Avai 4 25% 0.75
2018 Vasco DA Gama Botafogo 28 29% 1.25 - - -
2017 Palmeiras 10 50% 1.60 - - -

Alberto Valentim do Carmo Neto vs Alexsandro de Souza in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Alberto Valentim do Carmo Neto 93 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 25 gelijke spelen en 36 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Alexsandro de Souza 51 wedstrijden die we bijhouden: 16 zeges, 15 gelijke spelen en 20 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alberto Valentim do Carmo Neto, alles over Alexsandro de Souza, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook