Adrián Gul'a vs Viktors Morozs: de trainers naast elkaar

Filter:
142 - 227 Wedstrijden
64% - 62% Winstpercentage
2.11 - 2.03 Punten per wedstrijd
1.96 - 2.18 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Adrián Gul'a sinds het seizoen 2017, van Viktors Morozs sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2018 hebben we geen wedstrijden van Adrián Gul'a.

Resultaten naast elkaar

Adrián Gul'a Viktors Morozs
Resultaten
142 Wedstrijden 227
91 Gewonnen 141
26 Gelijk 37
25 Verloren 49
64% Winstpercentage 62%
18% Verliespercentage 22%
2.11 Punten per wedstrijd 2.03
Goals
1.96 Goals voor per wedstrijd 2.18
0.99 Goals tegen per wedstrijd 0.96
0.97 Doelsaldo per wedstrijd 1.22
40% Clean sheets (%) 41%
14% Niet gescoord (%) 18%
52% Beide teams scoorden 46%
56% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
2.27 Punten per thuiswedstrijd 2.13
1.93 Punten per uitwedstrijd 1.92
71% Thuis gewonnen (%) 66%
57% Uit gewonnen (%) 58%
Reeksen
14 Langste reeks zeges 10
24 Langste reeks zonder nederlaag 33

Adrián Gul'a tegen Viktors Morozs

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Adrián Gul'a en Viktors Morozs speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Adrián Gul'a, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Viktors Morozs. De ploeg van Adrián Gul'a scoorde 7 keer, die van Viktors Morozs 5 keer.

Alle duels tussen Riga en Rīgas FS

Per club

Adrián Gul'a
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dunajska Streda2022 - 2023 45 26-11-8 1.98
Riga2025 41 32-4-5 2.44
Plzen2019 - 2020 35 22-8-5 2.11
Apollon Limassol2024 11 5-2-4 1.55
Slovakia U212021 4 2-0-2 1.50
Wisla Krakow2021 3 3-0-0 3.00
Žilina2017 2 1-0-1 1.50
Dila2025 1 0-1-0 1.00
Viktors Morozs
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Rīgas FS2020 - 2025 197 133-31-33 2.18
BFC Daugavpils2019 28 7-6-15 0.96
FK Zalgiris Vilnius2025 1 0-0-1 0.00
Riga2022 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Adrián Gul'a Viktors Morozs
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Optibet Virsliga 31 81% 2.55 198 66% 2.16
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.18 7 43% 1.29
UEFA Europa Conference League 8 50% 1.63 4 25% 0.75
UEFA Champions League 2 50% 1.50 4 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Adrián Gul'a Viktors Morozs
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Riga Dila 42 76% 2.40 Rīgas FS FK Zalgiris Vilnius 41 66% 2.05
2024 Apollon Limassol 11 45% 1.55 Rīgas FS 39 62% 1.90
2023 Dunajska Streda 17 53% 1.88 Rīgas FS 36 72% 2.36
2022 Dunajska Streda 28 61% 2.04 Rīgas FS Riga 33 64% 2.18
2021 Slovakia U21 Wisla Krakow 7 71% 2.14 Rīgas FS 28 68% 2.29
2020 Plzen 22 55% 1.91 Rīgas FS 22 77% 2.45
2019 Plzen 13 77% 2.46 BFC Daugavpils 28 25% 0.96
2017 Žilina 2 50% 1.50 - - -

Adrián Gul'a vs Viktors Morozs in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Adrián Gul'a 142 wedstrijden die we bijhouden: 91 zeges, 26 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 2.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Viktors Morozs 227 wedstrijden die we bijhouden: 141 zeges, 37 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Adrián Gul'a, alles over Viktors Morozs, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook