Adrián Gul'a vs R. Skuhravý: de trainers naast elkaar

Filter:
143 - 126 Wedstrijden
64% - 36% Winstpercentage
2.11 - 1.31 Punten per wedstrijd
1.99 - 1.44 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Adrián Gul'a sinds het seizoen 2017, van R. Skuhravý sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2018 hebben we geen wedstrijden van Adrián Gul'a. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van R. Skuhravý.

Resultaten naast elkaar

Adrián Gul'a R. Skuhravý
Resultaten
143 Wedstrijden 126
92 Gewonnen 45
26 Gelijk 30
25 Verloren 51
64% Winstpercentage 36%
17% Verliespercentage 40%
2.11 Punten per wedstrijd 1.31
Goals
1.99 Goals voor per wedstrijd 1.44
1.00 Goals tegen per wedstrijd 1.60
0.99 Doelsaldo per wedstrijd -0.16
40% Clean sheets (%) 25%
14% Niet gescoord (%) 28%
52% Beide teams scoorden 56%
57% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
2.27 Punten per thuiswedstrijd 1.51
1.94 Punten per uitwedstrijd 1.11
71% Thuis gewonnen (%) 40%
57% Uit gewonnen (%) 32%
Reeksen
14 Langste reeks zeges 5
24 Langste reeks zonder nederlaag 9

Adrián Gul'a tegen R. Skuhravý

3 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Adrián Gul'a en R. Skuhravý speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Adrián Gul'a, 1 keer gelijk en 1 zeges voor R. Skuhravý. De ploeg van Adrián Gul'a scoorde 7 keer, die van R. Skuhravý 6 keer.

Alle duels tussen Dunajska Streda en Podbrezová

Per club

Adrián Gul'a
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dunajska Streda2022 - 2023 45 26-11-8 1.98
Riga2025 - 2026 42 33-4-5 2.45
Plzen2019 - 2020 35 22-8-5 2.11
Apollon Limassol2024 11 5-2-4 1.55
Slovakia U212021 4 2-0-2 1.50
Wisla Krakow2021 3 3-0-0 3.00
Žilina2017 2 1-0-1 1.50
Dila2025 1 0-1-0 1.00
R. Skuhravý
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Podbrezová2022 - 2024 61 25-11-25 1.41
FK Košice2024 - 2025 33 15-11-7 1.70
Dukla Praha2018 24 5-6-13 0.88
Opava2018 7 0-1-6 0.14
Baník Ostrava2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Adrián Gul'a R. Skuhravý
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Fortuna Liga Slowakije 37 59% 2.00 75 40% 1.44
Czech Liga 35 63% 2.11 32 16% 0.72
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 2.18 18 56% 1.83
UEFA Europa Conference League 8 50% 1.63 1 0% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Adrián Gul'a R. Skuhravý
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Riga 1 100% 3.00 Baník Ostrava 1 0% 1.00
2025 Riga Dila 42 76% 2.40 FK Košice 8 63% 2.13
2024 Apollon Limassol 11 45% 1.55 FK Košice Podbrezová 30 43% 1.63
2023 Dunajska Streda 17 53% 1.88 Podbrezová 29 34% 1.21
2022 Dunajska Streda 28 61% 2.04 Podbrezová 27 44% 1.52
2021 Slovakia U21 Wisla Krakow 7 71% 2.14 - - -
2020 Plzen 22 55% 1.91 - - -
2019 Plzen 13 77% 2.46 - - -
2018 - - - Dukla Praha Opava 31 16% 0.71
2017 Žilina 2 50% 1.50 - - -

Adrián Gul'a vs R. Skuhravý in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Adrián Gul'a 143 wedstrijden die we bijhouden: 92 zeges, 26 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 2.11 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde R. Skuhravý 126 wedstrijden die we bijhouden: 45 zeges, 30 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Adrián Gul'a, alles over R. Skuhravý, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook