Alexander José Vargas Villalobos vs Luis Antonio Marín Murillo: de trainers naast elkaar

Filter:
98 - 177 Wedstrijden
34% - 36% Winstpercentage
1.37 - 1.33 Punten per wedstrijd
1.16 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander José Vargas Villalobos sinds het seizoen 2020, van Luis Antonio Marín Murillo sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Alexander José Vargas Villalobos Luis Antonio Marín Murillo
Resultaten
98 Wedstrijden 177
33 Gewonnen 64
35 Gelijk 44
30 Verloren 69
34% Winstpercentage 36%
31% Verliespercentage 39%
1.37 Punten per wedstrijd 1.33
Goals
1.16 Goals voor per wedstrijd 1.41
1.29 Goals tegen per wedstrijd 1.50
-0.12 Doelsaldo per wedstrijd -0.09
30% Clean sheets (%) 25%
24% Niet gescoord (%) 23%
55% Beide teams scoorden 57%
43% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
1.60 Punten per thuiswedstrijd 1.54
1.17 Punten per uitwedstrijd 1.14
42% Thuis gewonnen (%) 42%
26% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
12 Langste reeks zonder nederlaag 9

Alexander José Vargas Villalobos tegen Luis Antonio Marín Murillo

4 Zeges
4 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Alexander José Vargas Villalobos en Luis Antonio Marín Murillo speelden 8 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Alexander José Vargas Villalobos, 4 keer gelijk en 0 zeges voor Luis Antonio Marín Murillo. De ploeg van Alexander José Vargas Villalobos scoorde 15 keer, die van Luis Antonio Marín Murillo 9 keer.

Alle duels tussen CS Herediano en Sporting San Jose · Alle duels tussen AD Guanacasteca en San Carlos · Alle duels tussen Puntarenas FC en Perez Zeledon

Per club

Alexander José Vargas Villalobos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Guadalupe FC2020 - 2021 39 9-16-14 1.10
Puntarenas FC2022 23 7-10-6 1.35
AD Guanacasteca2024 16 8-4-4 1.75
CS Herediano2024 - 2025 15 9-4-2 2.07
Municipal Grecia2023 5 0-1-4 0.20
Luis Antonio Marín Murillo
Clubs Wed. W-G-V Ptn
San Carlos2018 - 2024 82 32-27-23 1.50
Perez Zeledon2022 - 2023 34 11-4-19 1.09
Santos DE Guapiles2019 - 2020 23 5-6-12 0.91
Sporting San Jose2024 16 6-2-8 1.25
CS Herediano2020 13 5-4-4 1.46
LD Alajuelense2021 9 5-1-3 1.78

In dezelfde competities

Competitie Alexander José Vargas Villalobos Luis Antonio Marín Murillo
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 94 33% 1.35 175 37% 1.35
CONCACAF Champions Cup 4 50% 1.75 2 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexander José Vargas Villalobos Luis Antonio Marín Murillo
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 CS Herediano 4 50% 1.75 - - -
2024 AD Guanacasteca CS Herediano 27 56% 1.93 San Carlos Sporting San Jose 34 38% 1.47
2023 Municipal Grecia 5 0% 0.20 San Carlos Perez Zeledon 33 39% 1.45
2022 Puntarenas FC 23 30% 1.35 Perez Zeledon 31 32% 1.10
2021 Guadalupe FC 13 23% 1.15 LD Alajuelense 9 56% 1.78
2020 Guadalupe FC 26 23% 1.08 Santos DE Guapiles CS Herediano 32 25% 1.06
2019 - - - San Carlos Santos DE Guapiles 37 38% 1.38
2018 - - - San Carlos 1 100% 3.00

Alexander José Vargas Villalobos vs Luis Antonio Marín Murillo in cijfers

Sinds het seizoen 2020 leidde Alexander José Vargas Villalobos 98 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 35 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Luis Antonio Marín Murillo 177 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 44 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexander José Vargas Villalobos, alles over Luis Antonio Marín Murillo, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook