Alexander José Vargas Villalobos vs José Antonio Giacone Garita: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander José Vargas Villalobos sinds het seizoen 2020, van José Antonio Giacone Garita sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van José Antonio Giacone Garita.
Resultaten naast elkaar
| Alexander José Vargas Villalobos | José Antonio Giacone Garita | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 98 | Wedstrijden | 191 |
| 33 | Gewonnen | 78 |
| 35 | Gelijk | 50 |
| 30 | Verloren | 63 |
| 34% | Winstpercentage | 41% |
| 31% | Verliespercentage | 33% |
| 1.37 | Punten per wedstrijd | 1.49 |
| Goals | ||
| 1.16 | Goals voor per wedstrijd | 1.44 |
| 1.29 | Goals tegen per wedstrijd | 1.28 |
| -0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.16 |
| 30% | Clean sheets (%) | 27% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 55% | Beide teams scoorden | 57% |
| 43% | Meer dan 2,5 goals | 54% |
| Thuis en uit | ||
| 1.60 | Punten per thuiswedstrijd | 1.97 |
| 1.17 | Punten per uitwedstrijd | 1.01 |
| 42% | Thuis gewonnen (%) | 57% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 25% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 12 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Alexander José Vargas Villalobos tegen José Antonio Giacone Garita
De ploegen van Alexander José Vargas Villalobos en José Antonio Giacone Garita speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alexander José Vargas Villalobos, 3 keer gelijk en 2 zeges voor José Antonio Giacone Garita. De ploeg van Alexander José Vargas Villalobos scoorde 9 keer, die van José Antonio Giacone Garita 10 keer.
Alle duels tussen CS Herediano en Deportivo Saprissa · Alle duels tussen Puntarenas FC en Sporting San Jose · Alle duels tussen Guadalupe FC en Sporting San Jose
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Guadalupe FC2020 - 2021
|
39 | 9-16-14 | 1.10 |
Puntarenas FC2022
|
23 | 7-10-6 | 1.35 |
AD Guanacasteca2024
|
16 | 8-4-4 | 1.75 |
CS Herediano2024 - 2025
|
15 | 9-4-2 | 2.07 |
Municipal Grecia2023
|
5 | 0-1-4 | 0.20 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sporting San Jose2020 - 2022
|
85 | 30-21-34 | 1.31 |
Perez Zeledon2016 - 2019
|
40 | 19-9-12 | 1.65 |
CS Herediano2019
|
33 | 16-11-6 | 1.79 |
Deportivo Saprissa2024 - 2025
|
19 | 10-4-5 | 1.79 |
ADR Jicaral2020
|
7 | 1-4-2 | 1.00 |
LD Alajuelense2016
|
7 | 2-1-4 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Alexander José Vargas Villalobos | José Antonio Giacone Garita | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Primera División Costa Rica | 94 | 33% | 1.35 | 190 | 41% | 1.48 |
| CONCACAF Champions Cup | 4 | 50% | 1.75 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Alexander José Vargas Villalobos | José Antonio Giacone Garita | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
4 | 50% | 1.75 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2024 |
|
27 | 56% | 1.93 |
|
18 | 50% | 1.72 |
| 2023 |
|
5 | 0% | 0.20 | - | - | - | |
| 2022 |
|
23 | 30% | 1.35 |
|
35 | 40% | 1.46 |
| 2021 |
|
13 | 23% | 1.15 |
|
32 | 31% | 1.19 |
| 2020 |
|
26 | 23% | 1.08 |
|
25 | 28% | 1.16 |
| 2019 | - | - | - |
|
43 | 47% | 1.67 | |
| 2018 | - | - | - |
|
6 | 67% | 2.00 | |
| 2017 | - | - | - |
|
13 | 62% | 2.15 | |
| 2016 | - | - | - |
|
18 | 28% | 1.11 | |
Alexander José Vargas Villalobos vs José Antonio Giacone Garita in cijfers
Sinds het seizoen 2020 leidde Alexander José Vargas Villalobos 98 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 35 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde José Antonio Giacone Garita 191 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Alexander José Vargas Villalobos, alles over José Antonio Giacone Garita, vergelijk andere trainers.





