Alexander José Vargas Villalobos vs J. Campos: de trainers naast elkaar

Filter:
98 - 153 Wedstrijden
34% - 48% Winstpercentage
1.37 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.16 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander José Vargas Villalobos sinds het seizoen 2020, van J. Campos sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Campos.

Resultaten naast elkaar

Alexander José Vargas Villalobos J. Campos
Resultaten
98 Wedstrijden 153
33 Gewonnen 73
35 Gelijk 41
30 Verloren 39
34% Winstpercentage 48%
31% Verliespercentage 25%
1.37 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.16 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.29 Goals tegen per wedstrijd 1.04
-0.12 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
30% Clean sheets (%) 36%
24% Niet gescoord (%) 20%
55% Beide teams scoorden 49%
43% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.60 Punten per thuiswedstrijd 1.94
1.17 Punten per uitwedstrijd 1.46
42% Thuis gewonnen (%) 56%
26% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 5
12 Langste reeks zonder nederlaag 14

Alexander José Vargas Villalobos tegen J. Campos

1 Zeges
1 Gelijk
5 Zeges

De ploegen van Alexander José Vargas Villalobos en J. Campos speelden 7 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alexander José Vargas Villalobos, 1 keer gelijk en 5 zeges voor J. Campos. De ploeg van Alexander José Vargas Villalobos scoorde 4 keer, die van J. Campos 11 keer.

Alle duels tussen Municipal Grecia en CS Herediano · Alle duels tussen Puntarenas FC en Deportivo Saprissa · Alle duels tussen Guadalupe FC en CS Herediano

Per club

Alexander José Vargas Villalobos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Guadalupe FC2020 - 2021 39 9-16-14 1.10
Puntarenas FC2022 23 7-10-6 1.35
AD Guanacasteca2024 16 8-4-4 1.75
CS Herediano2024 - 2025 15 9-4-2 2.07
Municipal Grecia2023 5 0-1-4 0.20
J. Campos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CS Herediano2021 - 2023 46 25-9-12 1.83
Deportivo Saprissa2021 - 2022 44 26-9-9 1.98
CS Cartagines2016 21 8-9-4 1.57
ADR Jicaral2019 20 6-6-8 1.20
San Carlos2020 17 7-6-4 1.59
Blooming2018 5 1-2-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie Alexander José Vargas Villalobos J. Campos
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 94 33% 1.35 148 49% 1.72

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexander José Vargas Villalobos J. Campos
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 CS Herediano 4 50% 1.75 - - -
2024 AD Guanacasteca CS Herediano 27 56% 1.93 - - -
2023 Municipal Grecia 5 0% 0.20 CS Herediano 20 60% 2.00
2022 Puntarenas FC 23 30% 1.35 Deportivo Saprissa CS Herediano 40 58% 1.93
2021 Guadalupe FC 13 23% 1.15 CS Herediano Deportivo Saprissa 30 53% 1.80
2020 Guadalupe FC 26 23% 1.08 San Carlos 17 41% 1.59
2019 - - - ADR Jicaral 20 30% 1.20
2018 - - - Blooming 5 20% 1.00
2016 - - - CS Cartagines 21 38% 1.57

Alexander José Vargas Villalobos vs J. Campos in cijfers

Sinds het seizoen 2020 leidde Alexander José Vargas Villalobos 98 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 35 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde J. Campos 153 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 41 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexander José Vargas Villalobos, alles over J. Campos, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook