Arda Turan vs Stanimir Kolev Stoilov: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Arda Turan sinds het seizoen 2022, van Stanimir Kolev Stoilov sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Stanimir Kolev Stoilov.
Resultaten naast elkaar
| Arda Turan | Stanimir Kolev Stoilov | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 90 | Wedstrijden | 198 |
| 47 | Gewonnen | 110 |
| 17 | Gelijk | 47 |
| 26 | Verloren | 41 |
| 52% | Winstpercentage | 56% |
| 29% | Verliespercentage | 21% |
| 1.76 | Punten per wedstrijd | 1.90 |
| Goals | ||
| 1.73 | Goals voor per wedstrijd | 1.65 |
| 1.16 | Goals tegen per wedstrijd | 0.97 |
| 0.58 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.68 |
| 38% | Clean sheets (%) | 43% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 16% |
| 49% | Beide teams scoorden | 47% |
| 58% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.92 | Punten per thuiswedstrijd | 2.22 |
| 1.57 | Punten per uitwedstrijd | 1.59 |
| 58% | Thuis gewonnen (%) | 66% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 45% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 6 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 20 |
Arda Turan tegen Stanimir Kolev Stoilov
De ploegen van Arda Turan en Stanimir Kolev Stoilov speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Arda Turan, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Stanimir Kolev Stoilov. De ploeg van Arda Turan scoorde 3 keer, die van Stanimir Kolev Stoilov 9 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Eyüpspor2022 - 2024
|
75 | 41-12-22 | 1.80 |
Shakhtar Donetsk2025 - 2026
|
13 | 6-5-2 | 1.77 |
CSKA Sofia2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Ümraniyespor2023
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Goztepe2023 - 2026
|
106 | 53-30-23 | 1.78 |
FC Astana2016 - 2017
|
82 | 52-15-15 | 2.09 |
Kazachstan2018
|
7 | 2-2-3 | 1.14 |
Halide Edip Adıvar2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
CSKA 19482025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Levski Sofia2023
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Arda Turan | Stanimir Kolev Stoilov | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 34 | 38% | 1.38 | 71 | 35% | 1.41 |
| TFF 1. Lig | 36 | 69% | 2.17 | 19 | 68% | 2.32 |
| UEFA Europa League | 4 | 50% | 2.00 | 14 | 36% | 1.43 |
| Beker van Turkije | 6 | 50% | 1.67 | 8 | 88% | 2.63 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 3 | 33% | 1.33 | 11 | 100% | 3.00 |
| UEFA Champions League | 1 | 0% | 1.00 | 8 | 50% | 1.75 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Arda Turan | Stanimir Kolev Stoilov | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 50% | 2.00 |
|
12 | 50% | 1.75 |
| 2025 |
|
12 | 42% | 1.58 |
|
35 | 49% | 1.80 |
| 2024 |
|
38 | 39% | 1.42 |
|
41 | 44% | 1.56 |
| 2023 |
|
35 | 69% | 2.14 |
|
21 | 71% | 2.38 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 | - | - | - | |
| 2018 | - | - | - |
|
7 | 29% | 1.14 | |
| 2017 | - | - | - |
|
43 | 63% | 2.05 | |
| 2016 | - | - | - |
|
39 | 64% | 2.13 | |
Arda Turan vs Stanimir Kolev Stoilov in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Arda Turan 90 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 17 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.76 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Stanimir Kolev Stoilov 198 wedstrijden die we bijhouden: 110 zeges, 47 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.90 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Arda Turan, alles over Stanimir Kolev Stoilov, vergelijk andere trainers.








