Arda Turan vs İsmet Taşdemir: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Arda Turan sinds het seizoen 2022, van İsmet Taşdemir sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van İsmet Taşdemir.
Resultaten naast elkaar
| Arda Turan | İsmet Taşdemir | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 90 | Wedstrijden | 114 |
| 47 | Gewonnen | 49 |
| 17 | Gelijk | 31 |
| 26 | Verloren | 34 |
| 52% | Winstpercentage | 43% |
| 29% | Verliespercentage | 30% |
| 1.76 | Punten per wedstrijd | 1.56 |
| Goals | ||
| 1.73 | Goals voor per wedstrijd | 1.42 |
| 1.16 | Goals tegen per wedstrijd | 0.96 |
| 0.58 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.46 |
| 38% | Clean sheets (%) | 35% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 28% |
| 49% | Beide teams scoorden | 44% |
| 58% | Meer dan 2,5 goals | 41% |
| Thuis en uit | ||
| 1.92 | Punten per thuiswedstrijd | 2.02 |
| 1.57 | Punten per uitwedstrijd | 1.16 |
| 58% | Thuis gewonnen (%) | 60% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 28% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Arda Turan tegen İsmet Taşdemir
De ploegen van Arda Turan en İsmet Taşdemir speelden 5 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Arda Turan, 0 keer gelijk en 1 zeges voor İsmet Taşdemir. De ploeg van Arda Turan scoorde 9 keer, die van İsmet Taşdemir 3 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Eyüpspor2022 - 2024
|
75 | 41-12-22 | 1.80 |
Shakhtar Donetsk2025 - 2026
|
13 | 6-5-2 | 1.77 |
CSKA Sofia2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Ümraniyespor2023
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
BB Bodrumspor2022 - 2024
|
51 | 21-14-16 | 1.51 |
Kocaelispor2024 - 2025
|
22 | 11-7-4 | 1.82 |
Samsunspor2018
|
13 | 7-3-3 | 1.85 |
Ümraniyespor2018
|
12 | 7-1-4 | 1.83 |
Sivasspor2026
|
7 | 1-4-2 | 1.00 |
Altay2017
|
4 | 2-1-1 | 1.75 |
Körfez Spor2015
|
2 | 0-1-1 | 0.50 |
Gazişehir Gaziantep2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Fatih Karagümrük2017
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Ankaragucu2016
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Arda Turan | İsmet Taşdemir | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| TFF 1. Lig | 36 | 69% | 2.17 | 74 | 43% | 1.62 |
| Süper Lig | 34 | 38% | 1.38 | 11 | 27% | 0.91 |
| Beker van Turkije | 6 | 50% | 1.67 | 9 | 44% | 1.44 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 3 | 33% | 1.33 | 2 | 50% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Arda Turan | İsmet Taşdemir | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 50% | 2.00 |
|
7 | 14% | 1.00 |
| 2025 |
|
12 | 42% | 1.58 |
|
3 | 33% | 1.33 |
| 2024 |
|
38 | 39% | 1.42 |
|
30 | 43% | 1.53 |
| 2023 |
|
35 | 69% | 2.14 |
|
37 | 43% | 1.65 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
4 | 50% | 1.50 |
| 2018 | - | - | - |
|
25 | 56% | 1.84 | |
| 2017 | - | - | - |
|
5 | 40% | 1.40 | |
| 2016 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2015 | - | - | - |
|
2 | 0% | 0.50 | |
Arda Turan vs İsmet Taşdemir in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Arda Turan 90 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 17 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.76 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde İsmet Taşdemir 114 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 31 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Arda Turan, alles over İsmet Taşdemir, vergelijk andere trainers.










