Andrea Sottil vs Massimiliano Alvini: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2017. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Andrea Sottil. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Massimiliano Alvini.
Resultaten naast elkaar
| Andrea Sottil | Massimiliano Alvini | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 72 | Wedstrijden | 91 |
| 24 | Gewonnen | 36 |
| 19 | Gelijk | 25 |
| 29 | Verloren | 30 |
| 33% | Winstpercentage | 40% |
| 40% | Verliespercentage | 33% |
| 1.26 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.19 | Goals voor per wedstrijd | 1.47 |
| 1.18 | Goals tegen per wedstrijd | 1.25 |
| 0.01 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.22 |
| 31% | Clean sheets (%) | 27% |
| 35% | Niet gescoord (%) | 25% |
| 49% | Beide teams scoorden | 54% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 1.43 | Punten per thuiswedstrijd | 1.60 |
| 1.09 | Punten per uitwedstrijd | 1.32 |
| 41% | Thuis gewonnen (%) | 45% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 6 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 16 |
Andrea Sottil tegen Massimiliano Alvini
De ploegen van Andrea Sottil en Massimiliano Alvini speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Andrea Sottil, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Massimiliano Alvini. De ploeg van Andrea Sottil scoorde 4 keer, die van Massimiliano Alvini 6 keer.
Alle duels tussen Modena en Frosinone ยท Alle duels tussen Sampdoria en Nuova Cosenza
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Modena2025 - 2026
|
40 | 14-10-16 | 1.30 |
Udinese2022 - 2023
|
15 | 4-6-5 | 1.20 |
Sampdoria2024
|
11 | 3-3-5 | 1.09 |
Catania2018
|
4 | 3-0-1 | 2.25 |
Trento2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Livorno2017
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Frosinone2025 - 2026
|
52 | 31-13-8 | 2.04 |
Nuova Cosenza2024
|
24 | 3-7-14 | 0.67 |
Spezia2023
|
11 | 1-5-5 | 0.73 |
Cremonese2022 - 2023
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Albinoleffe2017 - 2018
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Andrea Sottil | Massimiliano Alvini | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie B | 48 | 35% | 1.31 | 70 | 39% | 1.47 |
| Coppa Italia | 10 | 50% | 1.60 | 9 | 33% | 1.22 |
| Serie A | 9 | 0% | 0.67 | 7 | 57% | 1.86 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 40% | 1.20 | 5 | 40% | 1.20 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Andrea Sottil | Massimiliano Alvini | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 0% | 0.00 |
|
12 | 58% | 1.92 |
| 2025 |
|
39 | 36% | 1.33 |
|
40 | 60% | 2.08 |
| 2024 |
|
11 | 27% | 1.09 |
|
24 | 13% | 0.67 |
| 2023 |
|
13 | 23% | 1.15 |
|
12 | 8% | 0.67 |
| 2022 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2018 |
|
4 | 75% | 2.25 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2017 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
Andrea Sottil vs Massimiliano Alvini in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Andrea Sottil 72 wedstrijden die we bijhouden: 24 zeges, 19 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Massimiliano Alvini 91 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 25 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Andrea Sottil, alles over Massimiliano Alvini, vergelijk andere trainers.








