Andrea Sottil vs Ignazio Abate: de trainers naast elkaar

Filter:
Andrea Sottil Italy ยท 52 jaar Modena
vs
71 - 58 Wedstrijden
35% - 33% Winstpercentage
1.32 - 1.36 Punten per wedstrijd
1.23 - 1.22 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Andrea Sottil sinds het seizoen 2017, van Ignazio Abate sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Andrea Sottil. Uit het seizoen 2024 hebben we geen wedstrijden van Ignazio Abate.

Resultaten naast elkaar

Andrea Sottil Ignazio Abate
Resultaten
71 Wedstrijden 58
25 Gewonnen 19
19 Gelijk 22
27 Verloren 17
35% Winstpercentage 33%
38% Verliespercentage 29%
1.32 Punten per wedstrijd 1.36
Goals
1.23 Goals voor per wedstrijd 1.22
1.17 Goals tegen per wedstrijd 1.19
0.06 Doelsaldo per wedstrijd 0.03
32% Clean sheets (%) 29%
32% Niet gescoord (%) 22%
49% Beide teams scoorden 55%
49% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.47 Punten per thuiswedstrijd 1.75
1.17 Punten per uitwedstrijd 0.88
42% Thuis gewonnen (%) 47%
29% Uit gewonnen (%) 15%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 2
8 Langste reeks zonder nederlaag 8

Andrea Sottil tegen Ignazio Abate

2 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Andrea Sottil en Ignazio Abate speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Andrea Sottil, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Ignazio Abate. De ploeg van Andrea Sottil scoorde 5 keer, die van Ignazio Abate 2 keer.

Alle duels tussen Modena en Juve Stabia

Per club

Andrea Sottil
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Modena2025 - 2026 40 15-10-15 1.38
Udinese2022 - 2023 15 4-6-5 1.20
Sampdoria2024 11 3-3-5 1.09
Catania2018 4 3-0-1 2.25
Livorno2017 1 0-0-1 0.00
Ignazio Abate
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Juve Stabia2025 37 10-18-9 1.30
Milan U192022 - 2023 11 5-3-3 1.64
Torino2026 10 4-1-5 1.30

In dezelfde competities

Competitie Andrea Sottil Ignazio Abate
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 48 35% 1.31 37 27% 1.30
Serie A 9 0% 0.67 6 33% 1.17
Coppa Italia 10 50% 1.60 2 50% 1.50
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 75% 2.25 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Andrea Sottil Ignazio Abate
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Modena 1 100% 3.00 Torino 10 40% 1.30
2025 Modena 39 36% 1.33 Juve Stabia 37 27% 1.30
2024 Sampdoria 11 27% 1.09 - - -
2023 Udinese 13 23% 1.15 Milan U19 8 38% 1.50
2022 Udinese 2 50% 1.50 Milan U19 3 67% 2.00
2018 Catania 4 75% 2.25 - - -
2017 Livorno 1 0% 0.00 - - -

Andrea Sottil vs Ignazio Abate in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Andrea Sottil 71 wedstrijden die we bijhouden: 25 zeges, 19 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.32 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Ignazio Abate 58 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 22 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.36 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Andrea Sottil, alles over Ignazio Abate, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook