Anton Šoltís vs Radim Kučera: de trainers naast elkaar

Filter:
Anton Šoltís Slovakia · 50 jaar Zemplín Michalovce
vs
Radim Kučera Czechia · 52 jaar Ružomberok
93 - 38 Wedstrijden
30% - 21% Winstpercentage
1.17 - 0.87 Punten per wedstrijd
1.30 - 1.05 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Anton Šoltís sinds het seizoen 2018, van Radim Kučera sinds het seizoen 2020. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2022 hebben we geen wedstrijden van Anton Šoltís. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van Radim Kučera.

Resultaten naast elkaar

Anton Šoltís Radim Kučera
Resultaten
93 Wedstrijden 38
28 Gewonnen 8
25 Gelijk 9
40 Verloren 21
30% Winstpercentage 21%
43% Verliespercentage 55%
1.17 Punten per wedstrijd 0.87
Goals
1.30 Goals voor per wedstrijd 1.05
1.66 Goals tegen per wedstrijd 1.92
-0.35 Doelsaldo per wedstrijd -0.87
26% Clean sheets (%) 18%
25% Niet gescoord (%) 34%
57% Beide teams scoorden 55%
55% Meer dan 2,5 goals 47%
Thuis en uit
1.12 Punten per thuiswedstrijd 1.21
1.22 Punten per uitwedstrijd 0.53
26% Thuis gewonnen (%) 32%
33% Uit gewonnen (%) 11%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 2
7 Langste reeks zonder nederlaag 3

Anton Šoltís tegen Radim Kučera

2 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Anton Šoltís en Radim Kučera speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Anton Šoltís, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Radim Kučera. De ploeg van Anton Šoltís scoorde 6 keer, die van Radim Kučera 3 keer.

Alle duels tussen Zemplín Michalovce en Ružomberok

Per club

Anton Šoltís
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Zemplín Michalovce2018 - 2025 63 21-19-23 1.30
FK Košice2023 19 6-2-11 1.05
Senica2020 10 1-3-6 0.60
Nitra2020 1 0-1-0 1.00
Radim Kučera
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Teplice2020 - 2021 28 6-9-13 0.96
Ružomberok2024 9 2-0-7 0.67
Prostějov2024 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Anton Šoltís Radim Kučera
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Fortuna Liga Slowakije 79 27% 1.09 9 22% 0.67
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 14 50% 1.64 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Anton Šoltís Radim Kučera
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Zemplín Michalovce 12 50% 1.75 - - -
2024 Zemplín Michalovce 33 30% 1.21 Ružomberok Prostějov 10 20% 0.60
2023 FK Košice 19 32% 1.05 - - -
2021 - - - Teplice 8 13% 0.63
2020 Senica Zemplín Michalovce 15 13% 0.87 Teplice 20 25% 1.10
2019 Zemplín Michalovce 11 27% 1.09 - - -
2018 Zemplín Michalovce 3 33% 1.00 - - -

Anton Šoltís vs Radim Kučera in cijfers

Sinds het seizoen 2018 leidde Anton Šoltís 93 wedstrijden die we bijhouden: 28 zeges, 25 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.17 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2020 leidde Radim Kučera 38 wedstrijden die we bijhouden: 8 zeges, 9 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 0.87 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Anton Šoltís, alles over Radim Kučera, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook