Adrian Siemieniec vs Rafał Górak: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Adrian Siemieniec sinds het seizoen 2023, van Rafał Górak sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Adrian Siemieniec | Rafał Górak | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 113 | Wedstrijden | 140 |
| 63 | Gewonnen | 52 |
| 25 | Gelijk | 43 |
| 25 | Verloren | 45 |
| 56% | Winstpercentage | 37% |
| 22% | Verliespercentage | 32% |
| 1.89 | Punten per wedstrijd | 1.42 |
| Goals | ||
| 1.91 | Goals voor per wedstrijd | 1.40 |
| 1.19 | Goals tegen per wedstrijd | 1.27 |
| 0.72 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.13 |
| 33% | Clean sheets (%) | 31% |
| 9% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 61% | Beide teams scoorden | 54% |
| 64% | Meer dan 2,5 goals | 51% |
| Thuis en uit | ||
| 2.18 | Punten per thuiswedstrijd | 1.60 |
| 1.57 | Punten per uitwedstrijd | 1.24 |
| 67% | Thuis gewonnen (%) | 44% |
| 43% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 19 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Adrian Siemieniec tegen Rafał Górak
De ploegen van Adrian Siemieniec en Rafał Górak speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Adrian Siemieniec, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Rafał Górak. De ploeg van Adrian Siemieniec scoorde 3 keer, die van Rafał Górak 6 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Jagiellonia2023 - 2026
|
112 | 63-25-24 | 1.91 |
Miedz Legnica2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
GKS Katowice2019 - 2026
|
140 | 52-43-45 | 1.42 |
In dezelfde competities
| Competitie | Adrian Siemieniec | Rafał Górak | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ekstraklasa | 73 | 55% | 1.90 | 35 | 40% | 1.40 |
| Beker van Polen - Puchar Polski | 10 | 60% | 1.80 | 9 | 33% | 1.22 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 100% | 3.00 | 4 | 75% | 2.25 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Adrian Siemieniec | Rafał Górak | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
2 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
24 | 58% | 2.00 |
|
15 | 53% | 1.67 |
| 2024 |
|
48 | 52% | 1.77 |
|
25 | 36% | 1.32 |
| 2023 |
|
39 | 59% | 2.00 |
|
27 | 44% | 1.63 |
| 2022 | - | - | - |
|
33 | 27% | 1.24 | |
| 2021 | - | - | - |
|
35 | 34% | 1.37 | |
| 2020 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2019 | - | - | - |
|
2 | 0% | 1.00 | |
Adrian Siemieniec vs Rafał Górak in cijfers
Sinds het seizoen 2023 leidde Adrian Siemieniec 113 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 25 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.89 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Rafał Górak 140 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 43 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Adrian Siemieniec, alles over Rafał Górak, vergelijk andere trainers.


