Adrian Siemieniec vs Niels Frederiksen: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Adrian Siemieniec sinds het seizoen 2023, van Niels Frederiksen sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 hebben we geen wedstrijden van Niels Frederiksen.
Resultaten naast elkaar
| Adrian Siemieniec | Niels Frederiksen | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 113 | Wedstrijden | 50 |
| 63 | Gewonnen | 25 |
| 25 | Gelijk | 9 |
| 25 | Verloren | 16 |
| 56% | Winstpercentage | 50% |
| 22% | Verliespercentage | 32% |
| 1.89 | Punten per wedstrijd | 1.68 |
| Goals | ||
| 1.91 | Goals voor per wedstrijd | 1.56 |
| 1.19 | Goals tegen per wedstrijd | 1.32 |
| 0.72 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.24 |
| 33% | Clean sheets (%) | 36% |
| 9% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 61% | Beide teams scoorden | 50% |
| 64% | Meer dan 2,5 goals | 58% |
| Thuis en uit | ||
| 2.18 | Punten per thuiswedstrijd | 2.00 |
| 1.57 | Punten per uitwedstrijd | 1.38 |
| 67% | Thuis gewonnen (%) | 63% |
| 43% | Uit gewonnen (%) | 38% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 5 |
| 19 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Adrian Siemieniec tegen Niels Frederiksen
De ploegen van Adrian Siemieniec en Niels Frederiksen speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Adrian Siemieniec, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Niels Frederiksen. De ploeg van Adrian Siemieniec scoorde 4 keer, die van Niels Frederiksen 8 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Jagiellonia2023 - 2026
|
112 | 63-25-24 | 1.91 |
Miedz Legnica2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Lech Poznan2024 - 2026
|
43 | 23-8-12 | 1.79 |
Denmark U232016
|
4 | 1-1-2 | 1.00 |
Denmark U212017
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Gryf Słupsk2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Adrian Siemieniec | Niels Frederiksen | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ekstraklasa | 73 | 55% | 1.90 | 36 | 56% | 1.86 |
| UEFA Europa Conference League | 18 | 50% | 1.83 | 1 | 100% | 3.00 |
| Beker van Polen - Puchar Polski | 10 | 60% | 1.80 | 1 | 0% | 0.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 100% | 3.00 | 3 | 33% | 1.33 |
| UEFA Europa League | 3 | 33% | 1.00 | 3 | 33% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Adrian Siemieniec | Niels Frederiksen | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 50% | 1.50 |
|
3 | 33% | 1.00 |
| 2025 |
|
24 | 58% | 2.00 |
|
15 | 40% | 1.53 |
| 2024 |
|
48 | 52% | 1.77 |
|
26 | 62% | 1.96 |
| 2023 |
|
39 | 59% | 2.00 | - | - | - | |
| 2017 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
| 2016 | - | - | - |
|
4 | 25% | 1.00 | |
Adrian Siemieniec vs Niels Frederiksen in cijfers
Sinds het seizoen 2023 leidde Adrian Siemieniec 113 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 25 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.89 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Niels Frederiksen 50 wedstrijden die we bijhouden: 25 zeges, 9 gelijke spelen en 16 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Adrian Siemieniec, alles over Niels Frederiksen, vergelijk andere trainers.





