Adrian Siemieniec vs Leszek Ojrzynski: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Adrian Siemieniec sinds het seizoen 2023, van Leszek Ojrzynski sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2023 hebben we geen wedstrijden van Leszek Ojrzynski.
Resultaten naast elkaar
| Adrian Siemieniec | Leszek Ojrzynski | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 115 | Wedstrijden | 53 |
| 64 | Gewonnen | 23 |
| 25 | Gelijk | 17 |
| 26 | Verloren | 13 |
| 56% | Winstpercentage | 43% |
| 23% | Verliespercentage | 25% |
| 1.89 | Punten per wedstrijd | 1.62 |
| Goals | ||
| 1.90 | Goals voor per wedstrijd | 1.53 |
| 1.19 | Goals tegen per wedstrijd | 1.25 |
| 0.70 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.28 |
| 32% | Clean sheets (%) | 23% |
| 10% | Niet gescoord (%) | 13% |
| 60% | Beide teams scoorden | 72% |
| 63% | Meer dan 2,5 goals | 62% |
| Thuis en uit | ||
| 2.18 | Punten per thuiswedstrijd | 1.93 |
| 1.56 | Punten per uitwedstrijd | 1.22 |
| 67% | Thuis gewonnen (%) | 53% |
| 44% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 19 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Adrian Siemieniec tegen Leszek Ojrzynski
De ploegen van Adrian Siemieniec en Leszek Ojrzynski speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Adrian Siemieniec, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Leszek Ojrzynski. De ploeg van Adrian Siemieniec scoorde 1 keer, die van Leszek Ojrzynski 4 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Jagiellonia2023 - 2026
|
114 | 64-25-25 | 1.90 |
Miedz Legnica2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Zaglebie Lubin2024 - 2026
|
24 | 10-8-6 | 1.58 |
Korona Kielce2021 - 2022
|
17 | 7-6-4 | 1.59 |
Wisla Plock2018
|
9 | 5-2-2 | 1.89 |
Arka Gdynia2017
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Stal Mielec2020
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Adrian Siemieniec | Leszek Ojrzynski | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ekstraklasa | 74 | 55% | 1.92 | 29 | 52% | 1.83 |
| Beker van Polen - Puchar Polski | 10 | 60% | 1.80 | 3 | 0% | 0.67 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 100% | 3.00 | 4 | 0% | 0.50 |
| UEFA Europa League | 4 | 25% | 0.75 | 2 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Adrian Siemieniec | Leszek Ojrzynski | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
4 | 50% | 1.50 |
|
2 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
24 | 58% | 2.00 |
|
14 | 29% | 1.29 |
| 2024 |
|
48 | 52% | 1.77 |
|
8 | 50% | 1.75 |
| 2023 |
|
39 | 59% | 2.00 | - | - | - | |
| 2022 | - | - | - |
|
2 | 0% | 0.50 | |
| 2021 | - | - | - |
|
15 | 47% | 1.73 | |
| 2020 | - | - | - |
|
1 | 0% | 1.00 | |
| 2018 | - | - | - |
|
9 | 56% | 1.89 | |
| 2017 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
Adrian Siemieniec vs Leszek Ojrzynski in cijfers
Sinds het seizoen 2023 leidde Adrian Siemieniec 115 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 25 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.89 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Leszek Ojrzynski 53 wedstrijden die we bijhouden: 23 zeges, 17 gelijke spelen en 13 nederlagen, goed voor 1.62 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Adrian Siemieniec, alles over Leszek Ojrzynski, vergelijk andere trainers.






