Adrian Siemieniec vs A. Vuković: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Adrian Siemieniec sinds het seizoen 2023, van A. Vuković sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van A. Vuković.
Resultaten naast elkaar
| Adrian Siemieniec | A. Vuković | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 113 | Wedstrijden | 88 |
| 63 | Gewonnen | 32 |
| 25 | Gelijk | 31 |
| 25 | Verloren | 25 |
| 56% | Winstpercentage | 36% |
| 22% | Verliespercentage | 28% |
| 1.89 | Punten per wedstrijd | 1.44 |
| Goals | ||
| 1.91 | Goals voor per wedstrijd | 1.26 |
| 1.19 | Goals tegen per wedstrijd | 1.05 |
| 0.72 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.22 |
| 33% | Clean sheets (%) | 33% |
| 9% | Niet gescoord (%) | 32% |
| 61% | Beide teams scoorden | 47% |
| 64% | Meer dan 2,5 goals | 38% |
| Thuis en uit | ||
| 2.18 | Punten per thuiswedstrijd | 1.49 |
| 1.57 | Punten per uitwedstrijd | 1.41 |
| 67% | Thuis gewonnen (%) | 36% |
| 43% | Uit gewonnen (%) | 37% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 19 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Adrian Siemieniec tegen A. Vuković
De ploegen van Adrian Siemieniec en A. Vuković speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Adrian Siemieniec, 3 keer gelijk en 0 zeges voor A. Vuković. De ploeg van Adrian Siemieniec scoorde 3 keer, die van A. Vuković 2 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Jagiellonia2023 - 2026
|
112 | 63-25-24 | 1.91 |
Miedz Legnica2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Piast Gliwice2022 - 2024
|
73 | 24-28-21 | 1.37 |
Legia Warszawa2018 - 2020
|
15 | 8-3-4 | 1.80 |
In dezelfde competities
| Competitie | Adrian Siemieniec | A. Vuković | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ekstraklasa | 73 | 55% | 1.90 | 69 | 30% | 1.32 |
| Beker van Polen - Puchar Polski | 10 | 60% | 1.80 | 12 | 67% | 2.17 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 100% | 3.00 | 7 | 43% | 1.43 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Adrian Siemieniec | A. Vuković | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 50% | 1.50 | - | - | - | |
| 2025 |
|
24 | 58% | 2.00 | - | - | - | |
| 2024 |
|
48 | 52% | 1.77 |
|
36 | 33% | 1.36 |
| 2023 |
|
39 | 59% | 2.00 |
|
36 | 33% | 1.42 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2020 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2019 | - | - | - |
|
4 | 75% | 2.25 | |
| 2018 | - | - | - |
|
10 | 40% | 1.50 | |
Adrian Siemieniec vs A. Vuković in cijfers
Sinds het seizoen 2023 leidde Adrian Siemieniec 113 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 25 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.89 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde A. Vuković 88 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 31 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Adrian Siemieniec, alles over A. Vuković, vergelijk andere trainers.



