Alois Schwartz vs Rüdiger Rehm: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van Alois Schwartz. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2024 hebben we geen wedstrijden van Rüdiger Rehm.
Resultaten naast elkaar
| Alois Schwartz | Rüdiger Rehm | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 117 | Wedstrijden | 127 |
| 51 | Gewonnen | 54 |
| 31 | Gelijk | 27 |
| 35 | Verloren | 46 |
| 44% | Winstpercentage | 43% |
| 30% | Verliespercentage | 36% |
| 1.57 | Punten per wedstrijd | 1.49 |
| Goals | ||
| 1.53 | Goals voor per wedstrijd | 1.60 |
| 1.31 | Goals tegen per wedstrijd | 1.36 |
| 0.22 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.24 |
| 28% | Clean sheets (%) | 30% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 28% |
| 58% | Beide teams scoorden | 51% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 1.66 | Punten per thuiswedstrijd | 1.67 |
| 1.49 | Punten per uitwedstrijd | 1.30 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 36% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 5 |
| 15 | Langste reeks zonder nederlaag | 7 |
Alois Schwartz tegen Rüdiger Rehm
De ploegen van Alois Schwartz en Rüdiger Rehm speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alois Schwartz, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Rüdiger Rehm. De ploeg van Alois Schwartz scoorde 6 keer, die van Rüdiger Rehm 9 keer.
Alle duels tussen Karlsruher SC en SV Wehen · Alle duels tussen FC Nurnberg en Arminia Bielefeld
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Karlsruher SC2017 - 2018
|
59 | 33-17-9 | 1.97 |
FC Saarbrucken2024 - 2025
|
21 | 6-8-7 | 1.24 |
FC Nurnberg2016
|
21 | 7-4-10 | 1.19 |
Hansa Rostock2023
|
15 | 5-2-8 | 1.13 |
SV Sandhausen2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
SV Wehen2016 - 2018
|
77 | 43-11-23 | 1.82 |
Waldhof Mannheim2023
|
20 | 6-5-9 | 1.15 |
Vitesse2025 - 2026
|
19 | 5-5-9 | 1.05 |
Arminia Bielefeld2016
|
11 | 0-6-5 | 0.55 |
In dezelfde competities
| Competitie | Alois Schwartz | Rüdiger Rehm | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 3. Liga | 75 | 52% | 1.88 | 94 | 50% | 1.67 |
| 2. Bundesliga | 35 | 34% | 1.17 | 10 | 0% | 0.50 |
| DFB Pokal | 5 | 0% | 0.40 | 4 | 50% | 1.75 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 2 | 0% | 0.00 | 2 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Alois Schwartz | Rüdiger Rehm | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2025 |
|
15 | 20% | 1.07 |
|
18 | 28% | 1.11 |
| 2024 |
|
6 | 50% | 1.67 | - | - | - | |
| 2023 |
|
15 | 33% | 1.13 |
|
20 | 30% | 1.15 |
| 2022 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
33 | 52% | 1.88 |
|
34 | 53% | 1.71 |
| 2017 |
|
26 | 62% | 2.08 |
|
31 | 58% | 1.87 |
| 2016 |
|
21 | 33% | 1.19 |
|
23 | 30% | 1.30 |
Alois Schwartz vs Rüdiger Rehm in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Alois Schwartz 117 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 31 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.57 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Rüdiger Rehm 127 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 27 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Alois Schwartz, alles over Rüdiger Rehm, vergelijk andere trainers.




