Andris Riherts vs Valdas Dambrauskas: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Valdas Dambrauskas.
Resultaten naast elkaar
| Andris Riherts | Valdas Dambrauskas | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 225 | Wedstrijden | 115 |
| 51 | Gewonnen | 54 |
| 46 | Gelijk | 26 |
| 128 | Verloren | 35 |
| 23% | Winstpercentage | 47% |
| 57% | Verliespercentage | 30% |
| 0.88 | Punten per wedstrijd | 1.63 |
| Goals | ||
| 1.16 | Goals voor per wedstrijd | 1.72 |
| 1.89 | Goals tegen per wedstrijd | 1.20 |
| -0.74 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.52 |
| 14% | Clean sheets (%) | 30% |
| 38% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 53% | Beide teams scoorden | 50% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.06 | Punten per thuiswedstrijd | 1.89 |
| 0.72 | Punten per uitwedstrijd | 1.38 |
| 28% | Thuis gewonnen (%) | 56% |
| 18% | Uit gewonnen (%) | 38% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 7 |
| 6 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Andris Riherts tegen Valdas Dambrauskas
De ploegen van Andris Riherts en Valdas Dambrauskas speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Andris Riherts, 2 keer gelijk en 5 zeges voor Valdas Dambrauskas. De ploeg van Andris Riherts scoorde 6 keer, die van Valdas Dambrauskas 19 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Metta / LU2016 - 2025
|
208 | 44-40-124 | 0.83 |
Riga2021
|
16 | 6-6-4 | 1.50 |
FK Ventspils2021
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rīgas FS2018 - 2019
|
50 | 28-9-13 | 1.86 |
OFI2022 - 2023
|
25 | 8-10-7 | 1.36 |
Omonia Nicosia2024
|
19 | 12-1-6 | 1.95 |
Diosgyori VTK2024
|
12 | 3-4-5 | 1.08 |
Sabah FA2025 - 2026
|
6 | 2-1-3 | 1.17 |
FK Zalgiris Vilnius2016 - 2017
|
3 | 1-1-1 | 1.33 |
In dezelfde competities
| Competitie | Andris Riherts | Valdas Dambrauskas | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Optibet Virsliga | 216 | 22% | 0.86 | 50 | 56% | 1.86 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 9 | 44% | 1.44 | 4 | 0% | 0.25 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Andris Riherts | Valdas Dambrauskas | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2025 |
|
40 | 28% | 0.98 |
|
5 | 40% | 1.40 |
| 2024 |
|
22 | 32% | 1.09 |
|
31 | 48% | 1.61 |
| 2023 |
|
34 | 24% | 0.97 |
|
18 | 22% | 1.06 |
| 2022 |
|
18 | 6% | 0.33 |
|
7 | 57% | 2.14 |
| 2021 |
|
28 | 32% | 1.29 | - | - | - | |
| 2020 |
|
21 | 14% | 0.57 | - | - | - | |
| 2019 |
|
28 | 18% | 0.79 |
|
30 | 50% | 1.77 |
| 2018 |
|
21 | 14% | 0.57 |
|
20 | 65% | 2.00 |
| 2017 |
|
11 | 27% | 1.00 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2016 |
|
2 | 50% | 2.00 |
|
2 | 0% | 0.50 |
Andris Riherts vs Valdas Dambrauskas in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Andris Riherts 225 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 46 gelijke spelen en 128 nederlagen, goed voor 0.88 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Valdas Dambrauskas 115 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 26 gelijke spelen en 35 nederlagen, goed voor 1.63 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Andris Riherts, alles over Valdas Dambrauskas, vergelijk andere trainers.







