Alexander David Revell vs Richard Paul Wellens: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander David Revell sinds het seizoen 2023, van Richard Paul Wellens sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Richard Paul Wellens.
Resultaten naast elkaar
| Alexander David Revell | Richard Paul Wellens | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 77 | Wedstrijden | 192 |
| 27 | Gewonnen | 78 |
| 23 | Gelijk | 46 |
| 27 | Verloren | 68 |
| 35% | Winstpercentage | 41% |
| 35% | Verliespercentage | 35% |
| 1.35 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.10 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.09 | Goals tegen per wedstrijd | 1.18 |
| 0.01 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.23 |
| 34% | Clean sheets (%) | 28% |
| 30% | Niet gescoord (%) | 29% |
| 47% | Beide teams scoorden | 52% |
| 38% | Meer dan 2,5 goals | 52% |
| Thuis en uit | ||
| 1.56 | Punten per thuiswedstrijd | 1.59 |
| 1.17 | Punten per uitwedstrijd | 1.32 |
| 42% | Thuis gewonnen (%) | 45% |
| 29% | Uit gewonnen (%) | 36% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 5 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Alexander David Revell tegen Richard Paul Wellens
De ploegen van Alexander David Revell en Richard Paul Wellens speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Alexander David Revell, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Richard Paul Wellens. De ploeg van Alexander David Revell scoorde 4 keer, die van Richard Paul Wellens 3 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Stevenage2023 - 2026
|
77 | 27-23-27 | 1.35 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Leyton Orient2022 - 2026
|
131 | 55-27-49 | 1.47 |
Oldham2017
|
38 | 14-12-12 | 1.42 |
Swindon Town2018
|
23 | 9-7-7 | 1.48 |
In dezelfde competities
| Competitie | Alexander David Revell | Richard Paul Wellens | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| League One | 66 | 33% | 1.32 | 139 | 40% | 1.45 |
| EFL Trophy | 7 | 57% | 1.86 | 13 | 46% | 1.54 |
| FA Cup | 1 | 0% | 1.00 | 7 | 29% | 1.14 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 100% | 3.00 | 6 | 50% | 1.67 |
| EFL Carabao Cup | 2 | 0% | 0.00 | 4 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Alexander David Revell | Richard Paul Wellens | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 0% | 1.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2025 |
|
21 | 38% | 1.48 |
|
22 | 41% | 1.36 |
| 2024 |
|
53 | 34% | 1.28 |
|
57 | 49% | 1.67 |
| 2023 |
|
2 | 50% | 2.00 |
|
49 | 35% | 1.31 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2018 | - | - | - |
|
23 | 39% | 1.48 | |
| 2017 | - | - | - |
|
38 | 37% | 1.42 | |
Alexander David Revell vs Richard Paul Wellens in cijfers
Sinds het seizoen 2023 leidde Alexander David Revell 77 wedstrijden die we bijhouden: 27 zeges, 23 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Richard Paul Wellens 192 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 46 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Alexander David Revell, alles over Richard Paul Wellens, vergelijk andere trainers.



