Alexander David Revell vs Nigel Howard Clough: de trainers naast elkaar

Filter:
Alexander David Revell England ยท 43 jaar Stevenage
vs
Nigel Howard Clough England ยท 60 jaar Mansfield Town
78 - 264 Wedstrijden
37% - 36% Winstpercentage
1.40 - 1.30 Punten per wedstrijd
1.10 - 1.30 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander David Revell sinds het seizoen 2023, van Nigel Howard Clough sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Nigel Howard Clough.

Resultaten naast elkaar

Alexander David Revell Nigel Howard Clough
Resultaten
78 Wedstrijden 264
29 Gewonnen 94
22 Gelijk 60
27 Verloren 110
37% Winstpercentage 36%
35% Verliespercentage 42%
1.40 Punten per wedstrijd 1.30
Goals
1.10 Goals voor per wedstrijd 1.30
1.06 Goals tegen per wedstrijd 1.44
0.04 Doelsaldo per wedstrijd -0.14
35% Clean sheets (%) 24%
29% Niet gescoord (%) 27%
46% Beide teams scoorden 57%
37% Meer dan 2,5 goals 55%
Thuis en uit
1.63 Punten per thuiswedstrijd 1.43
1.18 Punten per uitwedstrijd 1.16
45% Thuis gewonnen (%) 41%
30% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
8 Langste reeks zonder nederlaag 16

Alexander David Revell tegen Nigel Howard Clough

1 Zeges
3 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Alexander David Revell en Nigel Howard Clough speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Alexander David Revell, 3 keer gelijk en 0 zeges voor Nigel Howard Clough. De ploeg van Alexander David Revell scoorde 4 keer, die van Nigel Howard Clough 3 keer.

Alle duels tussen Stevenage en Mansfield Town

Per club

Alexander David Revell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Stevenage2023 - 2026 78 29-22-27 1.40
Nigel Howard Clough
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Burton Albion2016 - 2018 145 45-33-67 1.16
Mansfield Town2022 - 2026 118 49-27-42 1.47
Curzon Ashton2024 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Alexander David Revell Nigel Howard Clough
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
League One 66 35% 1.35 99 36% 1.31
EFL Trophy 8 63% 2.00 11 18% 0.55
EFL Carabao Cup 2 0% 0.00 16 63% 2.00
FA Cup 1 0% 1.00 6 17% 0.50
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 1 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexander David Revell Nigel Howard Clough
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Stevenage 2 100% 3.00 Mansfield Town 2 50% 1.50
2025 Stevenage 21 38% 1.48 Mansfield Town 19 37% 1.37
2024 Stevenage 53 34% 1.28 Mansfield Town Curzon Ashton 50 34% 1.20
2023 Stevenage 2 50% 2.00 Mansfield Town 45 51% 1.82
2022 - - - Mansfield Town 3 33% 1.00
2018 - - - Burton Albion 48 40% 1.38
2017 - - - Burton Albion 50 24% 0.94
2016 - - - Burton Albion 47 30% 1.17

Alexander David Revell vs Nigel Howard Clough in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Alexander David Revell 78 wedstrijden die we bijhouden: 29 zeges, 22 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Nigel Howard Clough 264 wedstrijden die we bijhouden: 94 zeges, 60 gelijke spelen en 110 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexander David Revell, alles over Nigel Howard Clough, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook