Alexander David Revell vs Gary Robert Caldwell: de trainers naast elkaar

Filter:
78 - 181 Wedstrijden
37% - 33% Winstpercentage
1.40 - 1.21 Punten per wedstrijd
1.10 - 1.17 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander David Revell sinds het seizoen 2023, van Gary Robert Caldwell sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Gary Robert Caldwell.

Resultaten naast elkaar

Alexander David Revell Gary Robert Caldwell
Resultaten
78 Wedstrijden 181
29 Gewonnen 59
22 Gelijk 42
27 Verloren 80
37% Winstpercentage 33%
35% Verliespercentage 44%
1.40 Punten per wedstrijd 1.21
Goals
1.10 Goals voor per wedstrijd 1.17
1.06 Goals tegen per wedstrijd 1.49
0.04 Doelsaldo per wedstrijd -0.31
35% Clean sheets (%) 27%
29% Niet gescoord (%) 30%
46% Beide teams scoorden 52%
37% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
1.63 Punten per thuiswedstrijd 1.29
1.18 Punten per uitwedstrijd 1.13
45% Thuis gewonnen (%) 34%
30% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
8 Langste reeks zonder nederlaag 8

Alexander David Revell tegen Gary Robert Caldwell

2 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Alexander David Revell en Gary Robert Caldwell speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Alexander David Revell, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Gary Robert Caldwell. De ploeg van Alexander David Revell scoorde 5 keer, die van Gary Robert Caldwell 6 keer.

Alle duels tussen Stevenage en Wigan ยท Alle duels tussen Stevenage en Exeter City

Per club

Alexander David Revell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Stevenage2023 - 2026 78 29-22-27 1.40
Gary Robert Caldwell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Exeter City2022 - 2025 121 43-26-52 1.28
Partick2018 - 2019 23 11-5-7 1.65
Chesterfield2016 - 2017 22 3-6-13 0.68
Wigan2016 - 2026 14 1-5-8 0.57
Notts County2017 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Alexander David Revell Gary Robert Caldwell
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
League One 66 35% 1.35 117 30% 1.14
EFL Trophy 8 63% 2.00 8 50% 1.50
EFL Carabao Cup 2 0% 0.00 6 17% 0.67
FA Cup 1 0% 1.00 6 67% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 2 50% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexander David Revell Gary Robert Caldwell
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Stevenage 2 100% 3.00 Wigan 1 0% 0.00
2025 Stevenage 21 38% 1.48 Exeter City 19 26% 1.05
2024 Stevenage 53 34% 1.28 Exeter City 51 37% 1.33
2023 Stevenage 2 50% 2.00 Exeter City 49 37% 1.31
2022 - - - Exeter City 2 50% 1.50
2019 - - - Partick 10 40% 1.50
2018 - - - Partick 13 54% 1.77
2017 - - - Chesterfield Notts County 9 22% 0.89
2016 - - - Chesterfield Wigan 27 11% 0.67

Alexander David Revell vs Gary Robert Caldwell in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Alexander David Revell 78 wedstrijden die we bijhouden: 29 zeges, 22 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Gary Robert Caldwell 181 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 42 gelijke spelen en 80 nederlagen, goed voor 1.21 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexander David Revell, alles over Gary Robert Caldwell, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook