Alexander David Revell vs Darren Ferguson: de trainers naast elkaar

Filter:
Alexander David Revell England ยท 43 jaar Stevenage
vs
Darren Ferguson Scotland ยท 54 jaar Peterborough
78 - 231 Wedstrijden
37% - 44% Winstpercentage
1.40 - 1.56 Punten per wedstrijd
1.10 - 1.74 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alexander David Revell sinds het seizoen 2023, van Darren Ferguson sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Darren Ferguson.

Resultaten naast elkaar

Alexander David Revell Darren Ferguson
Resultaten
78 Wedstrijden 231
29 Gewonnen 101
22 Gelijk 58
27 Verloren 72
37% Winstpercentage 44%
35% Verliespercentage 31%
1.40 Punten per wedstrijd 1.56
Goals
1.10 Goals voor per wedstrijd 1.74
1.06 Goals tegen per wedstrijd 1.34
0.04 Doelsaldo per wedstrijd 0.40
35% Clean sheets (%) 26%
29% Niet gescoord (%) 18%
46% Beide teams scoorden 61%
37% Meer dan 2,5 goals 59%
Thuis en uit
1.63 Punten per thuiswedstrijd 1.81
1.18 Punten per uitwedstrijd 1.30
45% Thuis gewonnen (%) 51%
30% Uit gewonnen (%) 36%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
8 Langste reeks zonder nederlaag 12

Alexander David Revell tegen Darren Ferguson

2 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Alexander David Revell en Darren Ferguson speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Alexander David Revell, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Darren Ferguson. De ploeg van Alexander David Revell scoorde 4 keer, die van Darren Ferguson 5 keer.

Alle duels tussen Stevenage en Peterborough

Per club

Alexander David Revell
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Stevenage2023 - 2026 78 29-22-27 1.40
Darren Ferguson
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Peterborough2018 - 2025 142 65-27-50 1.56
Doncaster2016 - 2017 89 36-31-22 1.56

In dezelfde competities

Competitie Alexander David Revell Darren Ferguson
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
League One 66 35% 1.35 149 38% 1.40
EFL Trophy 8 63% 2.00 20 65% 2.30
EFL Carabao Cup 2 0% 0.00 8 13% 0.75
FA Cup 1 0% 1.00 9 56% 1.78
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 6 50% 1.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Alexander David Revell Darren Ferguson
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Stevenage 2 100% 3.00 - - -
2025 Stevenage 21 38% 1.48 Peterborough 20 50% 1.55
2024 Stevenage 53 34% 1.28 Peterborough 56 38% 1.34
2023 Stevenage 2 50% 2.00 Peterborough 50 54% 1.86
2022 - - - Peterborough 2 50% 1.50
2018 - - - Peterborough 14 43% 1.43
2017 - - - Doncaster 45 29% 1.29
2016 - - - Doncaster 44 52% 1.84

Alexander David Revell vs Darren Ferguson in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Alexander David Revell 78 wedstrijden die we bijhouden: 29 zeges, 22 gelijke spelen en 27 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Darren Ferguson 231 wedstrijden die we bijhouden: 101 zeges, 58 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.56 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alexander David Revell, alles over Darren Ferguson, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook