Apostolos Mantzios vs Traianos Dellas: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2016, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Apostolos Mantzios. Uit het seizoen 2020 hebben we geen wedstrijden van Traianos Dellas.
Resultaten naast elkaar
| Apostolos Mantzios | Traianos Dellas | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 116 | Wedstrijden | 76 |
| 43 | Gewonnen | 31 |
| 26 | Gelijk | 20 |
| 47 | Verloren | 25 |
| 37% | Winstpercentage | 41% |
| 41% | Verliespercentage | 33% |
| 1.34 | Punten per wedstrijd | 1.49 |
| Goals | ||
| 1.12 | Goals voor per wedstrijd | 1.25 |
| 1.24 | Goals tegen per wedstrijd | 1.14 |
| -0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.11 |
| 31% | Clean sheets (%) | 36% |
| 34% | Niet gescoord (%) | 30% |
| 41% | Beide teams scoorden | 43% |
| 40% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 1.75 | Punten per thuiswedstrijd | 1.81 |
| 0.98 | Punten per uitwedstrijd | 1.18 |
| 51% | Thuis gewonnen (%) | 54% |
| 25% | Uit gewonnen (%) | 28% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 2 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 14 |
Apostolos Mantzios tegen Traianos Dellas
De ploegen van Apostolos Mantzios en Traianos Dellas speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Apostolos Mantzios, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Traianos Dellas. De ploeg van Apostolos Mantzios scoorde 3 keer, die van Traianos Dellas 10 keer.
Alle duels tussen Aris Thessalonikis en OFI · Alle duels tussen Panionios en Panetolikos · Alle duels tussen Levadiakos en Panetolikos
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aris Thessalonikis2023 - 2024
|
57 | 25-15-17 | 1.58 |
Panionios2018
|
22 | 9-3-10 | 1.36 |
Cyprus2024 - 2026
|
17 | 6-4-7 | 1.29 |
Levadiakos2015 - 2018
|
12 | 3-0-9 | 0.75 |
Apollon Smirnis2017
|
6 | 0-2-4 | 0.33 |
Panthrakikos2014
|
2 | 0-2-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Panetolikos2017 - 2018
|
42 | 14-10-18 | 1.24 |
OFI2023 - 2024
|
15 | 7-4-4 | 1.67 |
Atromitos2015 - 2016
|
11 | 5-3-3 | 1.64 |
AEK Athens FC2014
|
8 | 5-3-0 | 2.25 |
In dezelfde competities
| Competitie | Apostolos Mantzios | Traianos Dellas | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Super League | 73 | 40% | 1.38 | 55 | 36% | 1.31 |
| Beker van Griekenland | 23 | 30% | 1.26 | 19 | 47% | 1.84 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 3 | 33% | 1.00 | 2 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Apostolos Mantzios | Traianos Dellas | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
8 | 50% | 1.75 | - | - | - | |
| 2025 |
|
1 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2024 |
|
27 | 37% | 1.33 |
|
8 | 63% | 2.00 |
| 2023 |
|
38 | 45% | 1.63 |
|
7 | 29% | 1.29 |
| 2018 |
|
29 | 34% | 1.14 |
|
30 | 30% | 1.17 |
| 2017 |
|
6 | 0% | 0.33 |
|
12 | 42% | 1.42 |
| 2016 | - | - | - |
|
3 | 33% | 1.00 | |
| 2015 |
|
5 | 40% | 1.20 |
|
8 | 50% | 1.88 |
| 2014 |
|
2 | 0% | 1.00 |
|
8 | 63% | 2.25 |
Apostolos Mantzios vs Traianos Dellas in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Apostolos Mantzios 116 wedstrijden die we bijhouden: 43 zeges, 26 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Traianos Dellas 76 wedstrijden die we bijhouden: 31 zeges, 20 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Apostolos Mantzios, alles over Traianos Dellas, vergelijk andere trainers.



