Apostolos Mantzios vs Matías Jesús Almeyda: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Apostolos Mantzios sinds het seizoen 2014, van Matías Jesús Almeyda sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2016, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Apostolos Mantzios. Uit de seizoenen 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Matías Jesús Almeyda.
Resultaten naast elkaar
| Apostolos Mantzios | Matías Jesús Almeyda | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 116 | Wedstrijden | 220 |
| 43 | Gewonnen | 102 |
| 26 | Gelijk | 51 |
| 47 | Verloren | 67 |
| 37% | Winstpercentage | 46% |
| 41% | Verliespercentage | 30% |
| 1.34 | Punten per wedstrijd | 1.62 |
| Goals | ||
| 1.12 | Goals voor per wedstrijd | 1.59 |
| 1.24 | Goals tegen per wedstrijd | 1.19 |
| -0.12 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.40 |
| 31% | Clean sheets (%) | 34% |
| 34% | Niet gescoord (%) | 19% |
| 41% | Beide teams scoorden | 53% |
| 40% | Meer dan 2,5 goals | 55% |
| Thuis en uit | ||
| 1.75 | Punten per thuiswedstrijd | 1.83 |
| 0.98 | Punten per uitwedstrijd | 1.42 |
| 51% | Thuis gewonnen (%) | 54% |
| 25% | Uit gewonnen (%) | 39% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 6 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 17 |
Apostolos Mantzios tegen Matías Jesús Almeyda
De ploegen van Apostolos Mantzios en Matías Jesús Almeyda speelden 8 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Apostolos Mantzios, 4 keer gelijk en 4 zeges voor Matías Jesús Almeyda. De ploeg van Apostolos Mantzios scoorde 6 keer, die van Matías Jesús Almeyda 13 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Aris Thessalonikis2023 - 2024
|
57 | 25-15-17 | 1.58 |
Panionios2018
|
22 | 9-3-10 | 1.36 |
Cyprus2024 - 2026
|
17 | 6-4-7 | 1.29 |
Levadiakos2015 - 2018
|
12 | 3-0-9 | 0.75 |
Apollon Smirnis2017
|
6 | 0-2-4 | 0.33 |
Panthrakikos2014
|
2 | 0-2-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
AEK Athens FC2022 - 2024
|
106 | 58-23-25 | 1.86 |
Guadalajara Chivas2016 - 2018
|
73 | 28-21-24 | 1.44 |
Sevilla2025
|
20 | 7-3-10 | 1.20 |
Monterrey2026
|
18 | 8-4-6 | 1.56 |
San Jose Earthquakes2019
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
Aris Thessalonikis2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Apostolos Mantzios | Matías Jesús Almeyda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Super League | 73 | 40% | 1.38 | 73 | 56% | 1.92 |
| Beker van Griekenland | 23 | 30% | 1.26 | 16 | 63% | 2.13 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 3 | 33% | 1.00 | 11 | 55% | 1.91 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Apostolos Mantzios | Matías Jesús Almeyda | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
8 | 50% | 1.75 |
|
18 | 44% | 1.56 |
| 2025 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
20 | 35% | 1.20 |
| 2024 |
|
27 | 37% | 1.33 |
|
43 | 49% | 1.63 |
| 2023 |
|
38 | 45% | 1.63 |
|
46 | 52% | 1.85 |
| 2022 | - | - | - |
|
18 | 72% | 2.33 | |
| 2019 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
| 2018 |
|
29 | 34% | 1.14 |
|
7 | 57% | 1.86 |
| 2017 |
|
6 | 0% | 0.33 |
|
27 | 26% | 1.07 |
| 2016 | - | - | - |
|
39 | 44% | 1.62 | |
| 2015 |
|
5 | 40% | 1.20 | - | - | - | |
| 2014 |
|
2 | 0% | 1.00 | - | - | - | |
Apostolos Mantzios vs Matías Jesús Almeyda in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Apostolos Mantzios 116 wedstrijden die we bijhouden: 43 zeges, 26 gelijke spelen en 47 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Matías Jesús Almeyda 220 wedstrijden die we bijhouden: 102 zeges, 51 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.62 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Apostolos Mantzios, alles over Matías Jesús Almeyda, vergelijk andere trainers.








