Antoine Kombouare vs Michel Der Zakarian: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Antoine Kombouare sinds het seizoen 2016, van Michel Der Zakarian sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Antoine Kombouare. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Michel Der Zakarian.
Resultaten naast elkaar
| Antoine Kombouare | Michel Der Zakarian | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 161 | Wedstrijden | 163 |
| 53 | Gewonnen | 50 |
| 41 | Gelijk | 57 |
| 67 | Verloren | 56 |
| 33% | Winstpercentage | 31% |
| 42% | Verliespercentage | 34% |
| 1.24 | Punten per wedstrijd | 1.27 |
| Goals | ||
| 1.16 | Goals voor per wedstrijd | 1.21 |
| 1.49 | Goals tegen per wedstrijd | 1.35 |
| -0.33 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.14 |
| 23% | Clean sheets (%) | 28% |
| 30% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 52% | Beide teams scoorden | 55% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 46% |
| Thuis en uit | ||
| 1.57 | Punten per thuiswedstrijd | 1.34 |
| 0.95 | Punten per uitwedstrijd | 1.21 |
| 44% | Thuis gewonnen (%) | 31% |
| 23% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 3 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Antoine Kombouare tegen Michel Der Zakarian
De ploegen van Antoine Kombouare en Michel Der Zakarian speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Antoine Kombouare, 5 keer gelijk en 0 zeges voor Michel Der Zakarian. De ploeg van Antoine Kombouare scoorde 7 keer, die van Michel Der Zakarian 5 keer.
Alle duels tussen Nantes en Montpellier · Alle duels tussen Dijon en Montpellier · Alle duels tussen Guingamp en Montpellier
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Guingamp2016 - 2018
|
85 | 31-20-34 | 1.33 |
Nantes2022 - 2024
|
54 | 15-19-20 | 1.19 |
Dijon2018
|
22 | 7-2-13 | 1.05 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Montpellier2017 - 2024
|
120 | 37-42-41 | 1.28 |
Stade de Reims2016
|
30 | 10-12-8 | 1.40 |
Caen2024
|
10 | 1-3-6 | 0.60 |
Nantes2015
|
3 | 2-0-1 | 2.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Antoine Kombouare | Michel Der Zakarian | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Ligue 1 | 136 | 29% | 1.15 | 112 | 32% | 1.32 |
| Coupe de France | 18 | 61% | 1.94 | 8 | 38% | 1.25 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 40% | 1.60 | 4 | 0% | 0.25 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Antoine Kombouare | Michel Der Zakarian | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
40 | 25% | 1.10 |
|
21 | 10% | 0.48 |
| 2023 |
|
6 | 33% | 1.33 |
|
37 | 30% | 1.24 |
| 2022 |
|
8 | 38% | 1.50 | - | - | - | |
| 2018 |
|
32 | 25% | 0.94 |
|
36 | 39% | 1.50 |
| 2017 |
|
37 | 35% | 1.32 |
|
36 | 31% | 1.36 |
| 2016 |
|
38 | 45% | 1.50 |
|
30 | 33% | 1.40 |
| 2015 | - | - | - |
|
3 | 67% | 2.00 | |
Antoine Kombouare vs Michel Der Zakarian in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Antoine Kombouare 161 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 41 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Michel Der Zakarian 163 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 57 gelijke spelen en 56 nederlagen, goed voor 1.27 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Antoine Kombouare, alles over Michel Der Zakarian, vergelijk andere trainers.


