Antoine Kombouare vs Christophe Galtier: de trainers naast elkaar

Filter:
Antoine Kombouare France ยท 62 jaar Nantes
vs
Christophe Galtier France ยท 60 jaar Al Suqoor
161 - 160 Wedstrijden
33% - 46% Winstpercentage
1.24 - 1.59 Punten per wedstrijd
1.16 - 1.48 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Antoine Kombouare sinds het seizoen 2016, van Christophe Galtier sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Antoine Kombouare Christophe Galtier
Resultaten
161 Wedstrijden 160
53 Gewonnen 73
41 Gelijk 36
67 Verloren 51
33% Winstpercentage 46%
42% Verliespercentage 32%
1.24 Punten per wedstrijd 1.59
Goals
1.16 Goals voor per wedstrijd 1.48
1.49 Goals tegen per wedstrijd 1.21
-0.33 Doelsaldo per wedstrijd 0.27
23% Clean sheets (%) 28%
30% Niet gescoord (%) 25%
52% Beide teams scoorden 54%
50% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.57 Punten per thuiswedstrijd 1.76
0.95 Punten per uitwedstrijd 1.46
44% Thuis gewonnen (%) 51%
23% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 7
7 Langste reeks zonder nederlaag 11

Antoine Kombouare tegen Christophe Galtier

0 Zeges
1 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Antoine Kombouare en Christophe Galtier speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Antoine Kombouare, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Christophe Galtier. De ploeg van Antoine Kombouare scoorde 2 keer, die van Christophe Galtier 9 keer.

Alle duels tussen Dijon en Lille ยท Alle duels tussen Guingamp en Lille ยท Alle duels tussen Guingamp en Saint Etienne

Per club

Antoine Kombouare
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Guingamp2016 - 2018 85 31-20-34 1.33
Nantes2022 - 2024 54 15-19-20 1.19
Dijon2018 22 7-2-13 1.05
Christophe Galtier
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lille2017 - 2018 56 30-9-17 1.77
Saint Etienne2015 - 2016 48 18-17-13 1.48
Al Suqoor2025 - 2027 45 19-10-16 1.49
Paris Saint Germain2022 - 2023 8 5-0-3 1.88
Al-Duhail SC2023 - 2024 3 1-0-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie Antoine Kombouare Christophe Galtier
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 136 29% 1.15 83 45% 1.58
Coupe de France 18 61% 1.94 12 67% 2.08
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 40% 1.60 9 67% 2.11
UEFA Europa League 2 0% 0.50 12 42% 1.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Antoine Kombouare Christophe Galtier
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2027 - - - Al Suqoor 1 100% 3.00
2026 - - - Al Suqoor 14 57% 1.86
2025 - - - Al Suqoor 30 33% 1.27
2024 Nantes 40 25% 1.10 Al-Duhail SC 1 0% 0.00
2023 Nantes 6 33% 1.33 Al-Duhail SC Paris Saint Germain 3 67% 2.00
2022 Nantes 8 38% 1.50 Paris Saint Germain 7 57% 1.71
2018 Dijon Guingamp 32 25% 0.94 Lille 37 65% 2.11
2017 Guingamp 37 35% 1.32 Lille 19 32% 1.11
2016 Guingamp 38 45% 1.50 Saint Etienne 44 36% 1.45
2015 - - - Saint Etienne 4 50% 1.75

Antoine Kombouare vs Christophe Galtier in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Antoine Kombouare 161 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 41 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Christophe Galtier 160 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 36 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Antoine Kombouare, alles over Christophe Galtier, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook