Antoine Kombouare vs Bruno Génésio: de trainers naast elkaar

Filter:
Antoine Kombouare France · 62 jaar Nantes
vs
Bruno Génésio France · 60 jaar Lille
161 - 220 Wedstrijden
33% - 52% Winstpercentage
1.24 - 1.78 Punten per wedstrijd
1.16 - 1.88 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Antoine Kombouare sinds het seizoen 2016, van Bruno Génésio sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Antoine Kombouare Bruno Génésio
Resultaten
161 Wedstrijden 220
53 Gewonnen 115
41 Gelijk 47
67 Verloren 58
33% Winstpercentage 52%
42% Verliespercentage 26%
1.24 Punten per wedstrijd 1.78
Goals
1.16 Goals voor per wedstrijd 1.88
1.49 Goals tegen per wedstrijd 1.23
-0.33 Doelsaldo per wedstrijd 0.65
23% Clean sheets (%) 28%
30% Niet gescoord (%) 15%
52% Beide teams scoorden 60%
50% Meer dan 2,5 goals 60%
Thuis en uit
1.57 Punten per thuiswedstrijd 2.06
0.95 Punten per uitwedstrijd 1.54
44% Thuis gewonnen (%) 61%
23% Uit gewonnen (%) 45%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 8
7 Langste reeks zonder nederlaag 18

Antoine Kombouare tegen Bruno Génésio

4 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Antoine Kombouare en Bruno Génésio speelden 7 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Antoine Kombouare, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Bruno Génésio. De ploeg van Antoine Kombouare scoorde 11 keer, die van Bruno Génésio 8 keer.

Alle duels tussen Nantes en Lille · Alle duels tussen Dijon en Lyon · Alle duels tussen Guingamp en Lyon

Per club

Antoine Kombouare
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Guingamp2016 - 2018 85 31-20-34 1.33
Nantes2022 - 2024 54 15-19-20 1.19
Dijon2018 22 7-2-13 1.05
Bruno Génésio
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lyon2015 - 2018 138 77-27-34 1.87
Lille2024 - 2025 59 30-13-16 1.75
Rennes2022 - 2023 23 8-7-8 1.35

In dezelfde competities

Competitie Antoine Kombouare Bruno Génésio
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Ligue 1 136 29% 1.15 147 53% 1.81
Coupe de France 18 61% 1.94 17 65% 2.06
UEFA Europa League 2 0% 0.50 26 62% 1.92
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 40% 1.60 4 50% 1.75

Seizoen per seizoen

Seizoen Antoine Kombouare Bruno Génésio
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Lille 12 67% 2.00
2024 Nantes 40 25% 1.10 Lille 47 47% 1.68
2023 Nantes 6 33% 1.33 Rennes 18 28% 1.22
2022 Nantes 8 38% 1.50 Rennes 5 60% 1.80
2018 Dijon Guingamp 32 25% 0.94 Lyon 45 53% 1.89
2017 Guingamp 37 35% 1.32 Lyon 44 61% 2.05
2016 Guingamp 38 45% 1.50 Lyon 46 52% 1.67
2015 - - - Lyon 3 67% 2.00

Antoine Kombouare vs Bruno Génésio in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Antoine Kombouare 161 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 41 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Bruno Génésio 220 wedstrijden die we bijhouden: 115 zeges, 47 gelijke spelen en 58 nederlagen, goed voor 1.78 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Antoine Kombouare, alles over Bruno Génésio, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook