A. Kocabıyık vs Sinan Kaloğlu: de trainers naast elkaar

Filter:
17 - 49 Wedstrijden
24% - 35% Winstpercentage
1.12 - 1.35 Punten per wedstrijd
1.00 - 1.22 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van A. Kocabıyık sinds het seizoen 2016, van Sinan Kaloğlu sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van A. Kocabıyık.

Resultaten naast elkaar

A. Kocabıyık Sinan Kaloğlu
Resultaten
17 Wedstrijden 49
4 Gewonnen 17
7 Gelijk 15
6 Verloren 17
24% Winstpercentage 35%
35% Verliespercentage 35%
1.12 Punten per wedstrijd 1.35
Goals
1.00 Goals voor per wedstrijd 1.22
1.29 Goals tegen per wedstrijd 1.37
-0.29 Doelsaldo per wedstrijd -0.14
18% Clean sheets (%) 29%
29% Niet gescoord (%) 27%
59% Beide teams scoorden 53%
29% Meer dan 2,5 goals 43%
Thuis en uit
1.00 Punten per thuiswedstrijd 1.35
1.29 Punten per uitwedstrijd 1.35
20% Thuis gewonnen (%) 35%
29% Uit gewonnen (%) 35%
Reeksen
1 Langste reeks zeges 3
6 Langste reeks zonder nederlaag 8

A. Kocabıyık tegen Sinan Kaloğlu

1 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van A. Kocabıyık en Sinan Kaloğlu speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor A. Kocabıyık, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Sinan Kaloğlu. De ploeg van A. Kocabıyık scoorde 3 keer, die van Sinan Kaloğlu 1 keer.

Alle duels tussen Tuzlaspor en Genclerbirligi

Per club

A. Kocabıyık
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Tuzlaspor2022 - 2023 15 3-7-5 1.07
Kırklarelispor2016 2 1-0-1 1.50
Sinan Kaloğlu
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Genclerbirligi2023 34 14-11-9 1.56
Kayserispor2024 14 3-4-7 0.93
Altay2022 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie A. Kocabıyık Sinan Kaloğlu
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
TFF 1. Lig 14 21% 1.14 32 38% 1.47
Beker van Turkije 3 33% 1.00 4 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen A. Kocabıyık Sinan Kaloğlu
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 - - - Kayserispor 14 21% 0.93
2023 Tuzlaspor 14 21% 1.14 Genclerbirligi 34 41% 1.56
2022 Tuzlaspor 1 0% 0.00 Altay 1 0% 0.00
2016 Kırklarelispor 2 50% 1.50 - - -

A. Kocabıyık vs Sinan Kaloğlu in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde A. Kocabıyık 17 wedstrijden die we bijhouden: 4 zeges, 7 gelijke spelen en 6 nederlagen, goed voor 1.12 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Sinan Kaloğlu 49 wedstrijden die we bijhouden: 17 zeges, 15 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over A. Kocabıyık, alles over Sinan Kaloğlu, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook