Ariel Enrique Holan vs Diego Martín Cocca Pera: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Ariel Enrique Holan. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Diego Martín Cocca Pera.
Resultaten naast elkaar
| Ariel Enrique Holan | Diego Martín Cocca Pera | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 144 | Wedstrijden | 85 |
| 64 | Gewonnen | 32 |
| 47 | Gelijk | 19 |
| 33 | Verloren | 34 |
| 44% | Winstpercentage | 38% |
| 23% | Verliespercentage | 40% |
| 1.66 | Punten per wedstrijd | 1.35 |
| Goals | ||
| 1.38 | Goals voor per wedstrijd | 1.32 |
| 0.94 | Goals tegen per wedstrijd | 1.53 |
| 0.43 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.21 |
| 35% | Clean sheets (%) | 21% |
| 28% | Niet gescoord (%) | 27% |
| 49% | Beide teams scoorden | 55% |
| 44% | Meer dan 2,5 goals | 55% |
| Thuis en uit | ||
| 1.73 | Punten per thuiswedstrijd | 1.78 |
| 1.59 | Punten per uitwedstrijd | 0.95 |
| 46% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 43% | Uit gewonnen (%) | 27% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 4 |
| 12 | Langste reeks zonder nederlaag | 7 |
Ariel Enrique Holan tegen Diego Martín Cocca Pera
De ploegen van Ariel Enrique Holan en Diego Martín Cocca Pera speelden 3 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Ariel Enrique Holan, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Diego Martín Cocca Pera. De ploeg van Ariel Enrique Holan scoorde 5 keer, die van Diego Martín Cocca Pera 1 keer.
Alle duels tussen Independiente en Rosario Central · Alle duels tussen Independiente en Racing Club
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Independiente2016 - 2018
|
59 | 26-21-12 | 1.68 |
Rosario Central2024 - 2025
|
32 | 17-11-4 | 1.94 |
Barcelona SC2024
|
21 | 9-5-7 | 1.52 |
U. Catolica2023
|
15 | 6-4-5 | 1.47 |
Defensa Y Justicia2016
|
9 | 1-5-3 | 0.89 |
Leon2021 - 2022
|
7 | 5-1-1 | 2.29 |
San Lorenzo2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Racing Club2016 - 2017
|
24 | 12-4-8 | 1.67 |
Atlas2025
|
18 | 3-5-10 | 0.78 |
Club Tijuana2018
|
16 | 5-5-6 | 1.25 |
Millonarios2016
|
11 | 7-1-3 | 2.00 |
Valladolid2024
|
7 | 1-0-6 | 0.43 |
Tigres UANL2022
|
5 | 3-2-0 | 2.20 |
Mexico2023
|
2 | 0-2-0 | 1.00 |
Rosario Central2018
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ariel Enrique Holan | Diego Martín Cocca Pera | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Liga Profesional | 101 | 44% | 1.67 | 26 | 50% | 1.65 |
| CONCACAF Champions Cup | 4 | 50% | 1.75 | 4 | 25% | 1.00 |
| Leagues Cup | 3 | 100% | 3.00 | 3 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ariel Enrique Holan | Diego Martín Cocca Pera | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
31 | 48% | 1.81 |
|
18 | 17% | 0.78 |
| 2024 |
|
23 | 48% | 1.65 |
|
7 | 14% | 0.43 |
| 2023 |
|
15 | 40% | 1.47 |
|
2 | 0% | 1.00 |
| 2022 |
|
4 | 50% | 1.75 |
|
5 | 60% | 2.20 |
| 2021 |
|
3 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
18 | 39% | 1.56 |
|
18 | 33% | 1.28 |
| 2017 |
|
25 | 44% | 1.60 |
|
9 | 22% | 1.00 |
| 2016 |
|
25 | 36% | 1.56 |
|
26 | 65% | 2.04 |
Ariel Enrique Holan vs Diego Martín Cocca Pera in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Ariel Enrique Holan 144 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 47 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Diego Martín Cocca Pera 85 wedstrijden die we bijhouden: 32 zeges, 19 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ariel Enrique Holan, alles over Diego Martín Cocca Pera, vergelijk andere trainers.











