Alberto Gilardino vs Vincenzo Italiano: de trainers naast elkaar

Filter:
Alberto Gilardino Italy · 44 jaar Pisa
vs
Vincenzo Italiano Italy · 48 jaar Bologna
76 - 174 Wedstrijden
22% - 49% Winstpercentage
1.01 - 1.71 Punten per wedstrijd
1.03 - 1.69 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alberto Gilardino sinds het seizoen 2022, van Vincenzo Italiano sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Vincenzo Italiano.

Resultaten naast elkaar

Alberto Gilardino Vincenzo Italiano
Resultaten
76 Wedstrijden 174
17 Gewonnen 85
26 Gelijk 43
33 Verloren 46
22% Winstpercentage 49%
43% Verliespercentage 26%
1.01 Punten per wedstrijd 1.71
Goals
1.03 Goals voor per wedstrijd 1.69
1.51 Goals tegen per wedstrijd 1.16
-0.49 Doelsaldo per wedstrijd 0.53
17% Clean sheets (%) 30%
37% Niet gescoord (%) 21%
51% Beide teams scoorden 54%
46% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.29 Punten per thuiswedstrijd 1.93
0.74 Punten per uitwedstrijd 1.48
32% Thuis gewonnen (%) 56%
13% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 8
7 Langste reeks zonder nederlaag 13

Alberto Gilardino tegen Vincenzo Italiano

0 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Alberto Gilardino en Vincenzo Italiano speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Alberto Gilardino, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Vincenzo Italiano. De ploeg van Alberto Gilardino scoorde 4 keer, die van Vincenzo Italiano 11 keer.

Alle duels tussen Pisa en Bologna · Alle duels tussen Genoa en Bologna · Alle duels tussen Genoa en Fiorentina

Per club

Alberto Gilardino
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Genoa2022 - 2024 54 16-17-21 1.20
Pisa2025 18 1-8-9 0.61
Parma2026 4 0-1-3 0.25
Vincenzo Italiano
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bologna2024 - 2025 80 37-23-20 1.68
Fiorentina2022 - 2024 72 35-17-20 1.69
Besiktas2026 20 12-3-5 1.95
Trapani2018 2 1-0-1 1.50

In dezelfde competities

Competitie Alberto Gilardino Vincenzo Italiano
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 67 21% 0.99 94 44% 1.57
Coppa Italia 5 40% 1.40 16 63% 2.06
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 25% 1.00 15 53% 1.87

Seizoen per seizoen

Seizoen Alberto Gilardino Vincenzo Italiano
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Parma 4 0% 0.25 Besiktas 20 60% 1.95
2025 Pisa 18 6% 0.61 Bologna 42 48% 1.67
2024 Genoa 14 21% 1.00 Bologna Fiorentina 43 47% 1.72
2023 Genoa 39 33% 1.31 Fiorentina 53 43% 1.58
2022 Genoa 1 0% 0.00 Fiorentina 14 64% 2.00
2018 - - - Trapani 2 50% 1.50

Alberto Gilardino vs Vincenzo Italiano in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Alberto Gilardino 76 wedstrijden die we bijhouden: 17 zeges, 26 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.01 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Vincenzo Italiano 174 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 43 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alberto Gilardino, alles over Vincenzo Italiano, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook