Alberto Gilardino vs Piero Gasperini Gian: de trainers naast elkaar

Filter:
76 - 301 Wedstrijden
22% - 53% Winstpercentage
1.01 - 1.81 Punten per wedstrijd
1.03 - 1.88 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Alberto Gilardino sinds het seizoen 2022, van Piero Gasperini Gian sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Piero Gasperini Gian.

Resultaten naast elkaar

Alberto Gilardino Piero Gasperini Gian
Resultaten
76 Wedstrijden 301
17 Gewonnen 159
26 Gelijk 67
33 Verloren 75
22% Winstpercentage 53%
43% Verliespercentage 25%
1.01 Punten per wedstrijd 1.81
Goals
1.03 Goals voor per wedstrijd 1.88
1.51 Goals tegen per wedstrijd 1.08
-0.49 Doelsaldo per wedstrijd 0.80
17% Clean sheets (%) 36%
37% Niet gescoord (%) 17%
51% Beide teams scoorden 52%
46% Meer dan 2,5 goals 57%
Thuis en uit
1.29 Punten per thuiswedstrijd 1.92
0.74 Punten per uitwedstrijd 1.70
32% Thuis gewonnen (%) 57%
13% Uit gewonnen (%) 48%
Reeksen
2 Langste reeks zeges 7
7 Langste reeks zonder nederlaag 16

Alberto Gilardino tegen Piero Gasperini Gian

0 Zeges
0 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Alberto Gilardino en Piero Gasperini Gian speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Alberto Gilardino, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Piero Gasperini Gian. De ploeg van Alberto Gilardino scoorde 2 keer, die van Piero Gasperini Gian 12 keer.

Alle duels tussen Pisa en AS Roma ยท Alle duels tussen Genoa en Atalanta

Per club

Alberto Gilardino
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Genoa2022 - 2024 54 16-17-21 1.20
Pisa2025 18 1-8-9 0.61
Parma2026 4 0-1-3 0.25
Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Atalanta2016 - 2024 237 122-57-58 1.78
AS Roma2025 - 2026 63 37-10-16 1.92
Newport County2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Alberto Gilardino Piero Gasperini Gian
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 67 21% 0.99 225 54% 1.85
Coppa Italia 5 40% 1.40 18 56% 1.72
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 25% 1.00 14 29% 1.14

Seizoen per seizoen

Seizoen Alberto Gilardino Piero Gasperini Gian
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Parma 4 0% 0.25 AS Roma Newport County 18 44% 1.67
2025 Pisa 18 6% 0.61 AS Roma 46 63% 1.98
2024 Genoa 14 21% 1.00 Atalanta 48 50% 1.73
2023 Genoa 39 33% 1.31 Atalanta 52 56% 1.87
2022 Genoa 1 0% 0.00 Atalanta 2 50% 1.50
2018 - - - Atalanta 47 55% 1.91
2017 - - - Atalanta 49 43% 1.59
2016 - - - Atalanta 39 54% 1.85

Alberto Gilardino vs Piero Gasperini Gian in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Alberto Gilardino 76 wedstrijden die we bijhouden: 17 zeges, 26 gelijke spelen en 33 nederlagen, goed voor 1.01 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Piero Gasperini Gian 301 wedstrijden die we bijhouden: 159 zeges, 67 gelijke spelen en 75 nederlagen, goed voor 1.81 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Alberto Gilardino, alles over Piero Gasperini Gian, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook