Artur Derbin vs Jarosław Skrobacz: de trainers naast elkaar

Filter:
Artur Derbin Poland · 50 jaar Tychy 71
vs
Jarosław Skrobacz Poland · 59 jaar Odra Opole
85 - 155 Wedstrijden
40% - 32% Winstpercentage
1.45 - 1.30 Punten per wedstrijd
1.16 - 1.25 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Artur Derbin sinds het seizoen 2019, van Jarosław Skrobacz sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2021 hebben we geen wedstrijden van Jarosław Skrobacz.

Resultaten naast elkaar

Artur Derbin Jarosław Skrobacz
Resultaten
85 Wedstrijden 155
34 Gewonnen 50
21 Gelijk 52
30 Verloren 53
40% Winstpercentage 32%
35% Verliespercentage 34%
1.45 Punten per wedstrijd 1.30
Goals
1.16 Goals voor per wedstrijd 1.25
1.09 Goals tegen per wedstrijd 1.33
0.07 Doelsaldo per wedstrijd -0.08
32% Clean sheets (%) 32%
33% Niet gescoord (%) 26%
45% Beide teams scoorden 52%
44% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
1.61 Punten per thuiswedstrijd 1.39
1.27 Punten per uitwedstrijd 1.21
45% Thuis gewonnen (%) 36%
34% Uit gewonnen (%) 28%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
9 Langste reeks zonder nederlaag 13

Artur Derbin tegen Jarosław Skrobacz

1 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Artur Derbin en Jarosław Skrobacz speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Artur Derbin, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Jarosław Skrobacz. De ploeg van Artur Derbin scoorde 4 keer, die van Jarosław Skrobacz 5 keer.

Alle duels tussen Tychy 71 en Miedz Legnica · Alle duels tussen Bełchatów en Jastrzębie

Per club

Artur Derbin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Tychy 712020 - 2021 62 27-17-18 1.58
Bełchatów2019 23 7-4-12 1.09
Jarosław Skrobacz
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ruch Chorzów2022 - 2023 52 20-18-14 1.50
Jastrzębie2018 - 2019 41 12-16-13 1.27
Miedz Legnica2020 32 13-11-8 1.56
Odra Opole2024 21 4-6-11 0.86
Podbeskidzie2023 9 1-1-7 0.44

In dezelfde competities

Competitie Artur Derbin Jarosław Skrobacz
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Poolse I liga 81 41% 1.48 130 35% 1.37
Beker van Polen - Puchar Polski 4 25% 0.75 7 29% 0.86

Seizoen per seizoen

Seizoen Artur Derbin Jarosław Skrobacz
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 - - - Odra Opole 21 19% 0.86
2023 - - - Ruch Chorzów Podbeskidzie 28 14% 0.79
2022 - - - Ruch Chorzów 33 52% 1.82
2021 Tychy 71 27 37% 1.37 - - -
2020 Tychy 71 35 49% 1.74 Miedz Legnica 32 41% 1.56
2019 Bełchatów 23 30% 1.09 Jastrzębie 32 31% 1.31
2018 - - - Jastrzębie 9 22% 1.11

Artur Derbin vs Jarosław Skrobacz in cijfers

Sinds het seizoen 2019 leidde Artur Derbin 85 wedstrijden die we bijhouden: 34 zeges, 21 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Jarosław Skrobacz 155 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 52 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Artur Derbin, alles over Jarosław Skrobacz, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook