Adnan Čustović vs Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto: de trainers naast elkaar

Filter:
30 - 188 Wedstrijden
43% - 47% Winstpercentage
1.50 - 1.69 Punten per wedstrijd
1.60 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Adnan Čustović sinds het seizoen 2017, van Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Adnan Čustović. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto.

Resultaten naast elkaar

Adnan Čustović Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto
Resultaten
30 Wedstrijden 188
13 Gewonnen 88
6 Gelijk 54
11 Verloren 46
43% Winstpercentage 47%
37% Verliespercentage 24%
1.50 Punten per wedstrijd 1.69
Goals
1.60 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.30 Goals tegen per wedstrijd 0.98
0.30 Doelsaldo per wedstrijd 0.47
23% Clean sheets (%) 37%
23% Niet gescoord (%) 26%
60% Beide teams scoorden 47%
57% Meer dan 2,5 goals 42%
Thuis en uit
1.79 Punten per thuiswedstrijd 1.94
1.25 Punten per uitwedstrijd 1.45
57% Thuis gewonnen (%) 54%
31% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 7
6 Langste reeks zonder nederlaag 11

Adnan Čustović tegen Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto

0 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Adnan Čustović en Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Adnan Čustović, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto. De ploeg van Adnan Čustović scoorde 2 keer, die van Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto 3 keer.

Alle duels tussen KV Oostende en Standard Luik

Per club

Adnan Čustović
Clubs Wed. W-G-V Ptn
KV Oostende2017 23 10-5-8 1.52
SK Beveren2018 6 2-1-3 1.17
KV Kortrijk2022 1 1-0-0 3.00
Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Apoel Nicosia2023 - 2024 40 25-7-8 2.05
Standard Luik2017 38 17-14-7 1.71
Esteghlal FC2022 - 2025 36 21-10-5 2.03
Legia Warszawa2018 23 13-5-5 1.91
Raja Casablanca2024 19 5-9-5 1.26
Al-Fateh2016 17 3-5-9 0.82
Atromitos2014 - 2016 14 4-3-7 1.07
Novi Pazar2024 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Adnan Čustović Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1A Jupiler Pro League 29 41% 1.45 38 45% 1.71

Seizoen per seizoen

Seizoen Adnan Čustović Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Esteghlal FC 9 44% 1.78
2024 - - - Raja Casablanca Apoel Nicosia 22 27% 1.32
2023 - - - Apoel Nicosia 38 63% 2.05
2022 KV Kortrijk 1 100% 3.00 Esteghlal FC 27 63% 2.11
2018 SK Beveren 6 33% 1.17 Legia Warszawa 23 57% 1.91
2017 KV Oostende 23 43% 1.52 Standard Luik 38 45% 1.71
2016 - - - Al-Fateh Atromitos 29 24% 0.97
2014 - - - Atromitos 2 0% 0.50

Adnan Čustović vs Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Adnan Čustović 30 wedstrijden die we bijhouden: 13 zeges, 6 gelijke spelen en 11 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto 188 wedstrijden die we bijhouden: 88 zeges, 54 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.69 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Adnan Čustović, alles over Ricardo Manuel Andrade e Silva Sá Pinto, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook