Antonio Conte vs Vincenzo Italiano: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Antonio Conte sinds het seizoen 2016, van Vincenzo Italiano sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Antonio Conte. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Vincenzo Italiano.
Resultaten naast elkaar
| Antonio Conte | Vincenzo Italiano | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 189 | Wedstrijden | 172 |
| 117 | Gewonnen | 84 |
| 34 | Gelijk | 42 |
| 38 | Verloren | 46 |
| 62% | Winstpercentage | 49% |
| 20% | Verliespercentage | 27% |
| 2.04 | Punten per wedstrijd | 1.71 |
| Goals | ||
| 1.80 | Goals voor per wedstrijd | 1.68 |
| 0.95 | Goals tegen per wedstrijd | 1.15 |
| 0.85 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.53 |
| 42% | Clean sheets (%) | 31% |
| 17% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 47% | Beide teams scoorden | 53% |
| 58% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 2.31 | Punten per thuiswedstrijd | 1.94 |
| 1.71 | Punten per uitwedstrijd | 1.46 |
| 71% | Thuis gewonnen (%) | 56% |
| 51% | Uit gewonnen (%) | 41% |
| Reeksen | ||
| 9 | Langste reeks zeges | 8 |
| 12 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Antonio Conte tegen Vincenzo Italiano
De ploegen van Antonio Conte en Vincenzo Italiano speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Antonio Conte, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Vincenzo Italiano. De ploeg van Antonio Conte scoorde 8 keer, die van Vincenzo Italiano 6 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Chelsea2016 - 2017
|
98 | 64-15-19 | 2.11 |
Napoli2024 - 2025
|
84 | 50-17-17 | 1.99 |
Tottenham2022
|
7 | 3-2-2 | 1.57 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bologna2024 - 2025
|
80 | 37-23-20 | 1.68 |
Fiorentina2022 - 2024
|
72 | 35-17-20 | 1.69 |
Besiktas2026
|
18 | 11-2-5 | 1.94 |
Trapani2018
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Antonio Conte | Vincenzo Italiano | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie A | 67 | 61% | 2.06 | 94 | 44% | 1.57 |
| UEFA Champions League | 17 | 29% | 1.18 | 5 | 20% | 1.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 7 | 71% | 2.29 | 15 | 53% | 1.87 |
| Coppa Italia | 3 | 33% | 1.33 | 16 | 63% | 2.06 |
| Supercoppa Italiana | 2 | 100% | 3.00 | 3 | 0% | 0.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Antonio Conte | Vincenzo Italiano | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
18 | 61% | 1.94 | |
| 2025 |
|
49 | 57% | 1.90 |
|
42 | 48% | 1.67 |
| 2024 |
|
35 | 63% | 2.11 |
|
43 | 47% | 1.72 |
| 2023 | - | - | - |
|
53 | 43% | 1.58 | |
| 2022 |
|
7 | 43% | 1.57 |
|
14 | 64% | 2.00 |
| 2018 | - | - | - |
|
2 | 50% | 1.50 | |
| 2017 |
|
55 | 55% | 1.85 | - | - | - | |
| 2016 |
|
43 | 79% | 2.44 | - | - | - | |
Antonio Conte vs Vincenzo Italiano in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Antonio Conte 189 wedstrijden die we bijhouden: 117 zeges, 34 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 2.04 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Vincenzo Italiano 172 wedstrijden die we bijhouden: 84 zeges, 42 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.71 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Antonio Conte, alles over Vincenzo Italiano, vergelijk andere trainers.






