Antonio Conte vs Eusebio Luca Di Francesco: de trainers naast elkaar

Filter:
Antonio Conte Italy ยท 57 jaar Napoli
vs
Eusebio Luca Di Francesco Italy ยท 57 jaar Lecce
189 - 245 Wedstrijden
62% - 34% Winstpercentage
2.04 - 1.26 Punten per wedstrijd
1.80 - 1.33 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Antonio Conte. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Eusebio Luca Di Francesco.

Resultaten naast elkaar

Antonio Conte Eusebio Luca Di Francesco
Resultaten
189 Wedstrijden 245
117 Gewonnen 84
34 Gelijk 56
38 Verloren 105
62% Winstpercentage 34%
20% Verliespercentage 43%
2.04 Punten per wedstrijd 1.26
Goals
1.80 Goals voor per wedstrijd 1.33
0.95 Goals tegen per wedstrijd 1.48
0.85 Doelsaldo per wedstrijd -0.15
42% Clean sheets (%) 24%
17% Niet gescoord (%) 30%
47% Beide teams scoorden 53%
58% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
2.31 Punten per thuiswedstrijd 1.47
1.71 Punten per uitwedstrijd 1.04
71% Thuis gewonnen (%) 43%
51% Uit gewonnen (%) 25%
Reeksen
9 Langste reeks zeges 5
12 Langste reeks zonder nederlaag 7

Antonio Conte tegen Eusebio Luca Di Francesco

3 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Antonio Conte en Eusebio Luca Di Francesco speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Antonio Conte, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Eusebio Luca Di Francesco. De ploeg van Antonio Conte scoorde 7 keer, die van Eusebio Luca Di Francesco 7 keer.

Alle duels tussen Napoli en Lecce ยท Alle duels tussen Napoli en Venezia ยท Alle duels tussen Chelsea en AS Roma

Per club

Antonio Conte
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Chelsea2016 - 2017 98 64-15-19 2.11
Napoli2024 - 2025 84 50-17-17 1.99
Tottenham2022 7 3-2-2 1.57
Eusebio Luca Di Francesco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AS Roma2017 - 2018 82 43-17-22 1.78
Sassuolo2016 48 15-11-22 1.17
Lecce2025 - 2026 44 13-7-24 1.05
Frosinone2023 - 2024 38 9-10-19 0.97
Venezia2024 33 4-11-18 0.70

In dezelfde competities

Competitie Antonio Conte Eusebio Luca Di Francesco
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 67 61% 2.06 201 32% 1.21
UEFA Champions League 17 29% 1.18 19 53% 1.68
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 71% 2.29 8 50% 1.63
Coppa Italia 3 33% 1.33 8 38% 1.13

Seizoen per seizoen

Seizoen Antonio Conte Eusebio Luca Di Francesco
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Lecce 12 42% 1.33
2025 Napoli 49 57% 1.90 Lecce 32 25% 0.94
2024 Napoli 35 63% 2.11 Venezia Frosinone 35 11% 0.66
2023 - - - Frosinone 36 25% 1.03
2022 Tottenham 7 43% 1.57 - - -
2018 - - - AS Roma 35 49% 1.69
2017 Chelsea 55 55% 1.85 AS Roma 47 55% 1.85
2016 Chelsea 43 79% 2.44 Sassuolo 48 31% 1.17

Antonio Conte vs Eusebio Luca Di Francesco in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Antonio Conte 189 wedstrijden die we bijhouden: 117 zeges, 34 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 2.04 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Eusebio Luca Di Francesco 245 wedstrijden die we bijhouden: 84 zeges, 56 gelijke spelen en 105 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Antonio Conte, alles over Eusebio Luca Di Francesco, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook