Antonio Conte vs Claudio Ranieri: de trainers naast elkaar

Filter:
Antonio Conte Italy ยท 57 jaar Napoli
vs
Claudio Ranieri Italy ยท 74 jaar AS Roma
189 - 172 Wedstrijden
62% - 34% Winstpercentage
2.04 - 1.29 Punten per wedstrijd
1.80 - 1.19 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Antonio Conte. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Claudio Ranieri.

Resultaten naast elkaar

Antonio Conte Claudio Ranieri
Resultaten
189 Wedstrijden 172
117 Gewonnen 59
34 Gelijk 45
38 Verloren 68
62% Winstpercentage 34%
20% Verliespercentage 40%
2.04 Punten per wedstrijd 1.29
Goals
1.80 Goals voor per wedstrijd 1.19
0.95 Goals tegen per wedstrijd 1.42
0.85 Doelsaldo per wedstrijd -0.23
42% Clean sheets (%) 27%
17% Niet gescoord (%) 26%
47% Beide teams scoorden 54%
58% Meer dan 2,5 goals 51%
Thuis en uit
2.31 Punten per thuiswedstrijd 1.69
1.71 Punten per uitwedstrijd 0.91
71% Thuis gewonnen (%) 49%
51% Uit gewonnen (%) 20%
Reeksen
9 Langste reeks zeges 4
12 Langste reeks zonder nederlaag 16

Antonio Conte tegen Claudio Ranieri

4 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Antonio Conte en Claudio Ranieri speelden 5 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Antonio Conte, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Claudio Ranieri. De ploeg van Antonio Conte scoorde 12 keer, die van Claudio Ranieri 3 keer.

Alle duels tussen Napoli en AS Roma ยท Alle duels tussen Chelsea en Leicester

Per club

Antonio Conte
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Chelsea2016 - 2017 98 64-15-19 2.11
Napoli2024 - 2025 84 50-17-17 1.99
Tottenham2022 7 3-2-2 1.57
Claudio Ranieri
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cagliari2022 - 2024 43 10-15-18 1.05
AS Roma2018 - 2024 42 24-9-9 1.93
Nantes2017 37 13-10-14 1.32
Leicester2016 34 10-8-16 1.12
Fulham2018 16 2-3-11 0.56

In dezelfde competities

Competitie Antonio Conte Claudio Ranieri
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 67 61% 2.06 69 38% 1.42
Premier League 71 68% 2.15 39 18% 0.77
UEFA Champions League 17 29% 1.18 7 57% 1.86
FA Cup 13 77% 2.38 3 33% 1.33
EFL Carabao Cup 8 63% 2.00 1 0% 0.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 71% 2.29 1 0% 1.00
Coppa Italia 3 33% 1.33 4 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Antonio Conte Claudio Ranieri
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Napoli 49 57% 1.90 - - -
2024 Napoli 35 63% 2.11 AS Roma Cagliari 31 58% 1.94
2023 - - - Cagliari 37 19% 0.89
2022 Tottenham 7 43% 1.57 Cagliari 5 60% 2.20
2018 - - - Fulham AS Roma 28 29% 1.11
2017 Chelsea 55 55% 1.85 Nantes 37 35% 1.32
2016 Chelsea 43 79% 2.44 Leicester 34 29% 1.12

Antonio Conte vs Claudio Ranieri in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Antonio Conte 189 wedstrijden die we bijhouden: 117 zeges, 34 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 2.04 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Claudio Ranieri 172 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 45 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.29 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Antonio Conte, alles over Claudio Ranieri, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook