Andrés José Carevic Ghelfi vs Luis Antonio Marín Murillo: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Andrés José Carevic Ghelfi sinds het seizoen 2019, van Luis Antonio Marín Murillo sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Andrés José Carevic Ghelfi | Luis Antonio Marín Murillo | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 158 | Wedstrijden | 177 |
| 79 | Gewonnen | 64 |
| 37 | Gelijk | 44 |
| 42 | Verloren | 69 |
| 50% | Winstpercentage | 36% |
| 27% | Verliespercentage | 39% |
| 1.73 | Punten per wedstrijd | 1.33 |
| Goals | ||
| 1.77 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.09 | Goals tegen per wedstrijd | 1.50 |
| 0.68 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.09 |
| 34% | Clean sheets (%) | 25% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 52% | Beide teams scoorden | 57% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 1.94 | Punten per thuiswedstrijd | 1.54 |
| 1.51 | Punten per uitwedstrijd | 1.14 |
| 59% | Thuis gewonnen (%) | 42% |
| 41% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 19 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Andrés José Carevic Ghelfi tegen Luis Antonio Marín Murillo
De ploegen van Andrés José Carevic Ghelfi en Luis Antonio Marín Murillo speelden 12 keer tegen elkaar: 8 zeges voor Andrés José Carevic Ghelfi, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Luis Antonio Marín Murillo. De ploeg van Andrés José Carevic Ghelfi scoorde 24 keer, die van Luis Antonio Marín Murillo 10 keer.
Alle duels tussen LD Alajuelense en San Carlos · Alle duels tussen LD Alajuelense en Perez Zeledon · Alle duels tussen LD Alajuelense en CS Herediano
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
LD Alajuelense2019 - 2024
|
130 | 69-33-28 | 1.85 |
CS Cartagines2024
|
17 | 9-4-4 | 1.82 |
Puebla2023
|
6 | 0-0-6 | 0.00 |
Deportivo Cuenca2024
|
5 | 1-0-4 | 0.60 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
San Carlos2018 - 2024
|
82 | 32-27-23 | 1.50 |
Perez Zeledon2022 - 2023
|
34 | 11-4-19 | 1.09 |
Santos DE Guapiles2019 - 2020
|
23 | 5-6-12 | 0.91 |
Sporting San Jose2024
|
16 | 6-2-8 | 1.25 |
CS Herediano2020
|
13 | 5-4-4 | 1.46 |
LD Alajuelense2021
|
9 | 5-1-3 | 1.78 |
In dezelfde competities
| Competitie | Andrés José Carevic Ghelfi | Luis Antonio Marín Murillo | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Primera División Costa Rica | 142 | 54% | 1.89 | 175 | 37% | 1.35 |
| CONCACAF Champions Cup | 5 | 20% | 0.60 | 2 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Andrés José Carevic Ghelfi | Luis Antonio Marín Murillo | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
23 | 43% | 1.48 |
|
34 | 38% | 1.47 |
| 2023 |
|
33 | 42% | 1.45 |
|
33 | 39% | 1.45 |
| 2022 |
|
24 | 54% | 1.83 |
|
31 | 32% | 1.10 |
| 2021 |
|
5 | 0% | 0.40 |
|
9 | 56% | 1.78 |
| 2020 |
|
34 | 62% | 2.15 |
|
32 | 25% | 1.06 |
| 2019 |
|
39 | 54% | 1.87 |
|
37 | 38% | 1.38 |
| 2018 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
Andrés José Carevic Ghelfi vs Luis Antonio Marín Murillo in cijfers
Sinds het seizoen 2019 leidde Andrés José Carevic Ghelfi 158 wedstrijden die we bijhouden: 79 zeges, 37 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Luis Antonio Marín Murillo 177 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 44 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Andrés José Carevic Ghelfi, alles over Luis Antonio Marín Murillo, vergelijk andere trainers.



