Andrés José Carevic Ghelfi vs José Antonio Giacone Garita: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Andrés José Carevic Ghelfi sinds het seizoen 2019, van José Antonio Giacone Garita sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van José Antonio Giacone Garita.
Resultaten naast elkaar
| Andrés José Carevic Ghelfi | José Antonio Giacone Garita | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 158 | Wedstrijden | 191 |
| 79 | Gewonnen | 78 |
| 37 | Gelijk | 50 |
| 42 | Verloren | 63 |
| 50% | Winstpercentage | 41% |
| 27% | Verliespercentage | 33% |
| 1.73 | Punten per wedstrijd | 1.49 |
| Goals | ||
| 1.77 | Goals voor per wedstrijd | 1.44 |
| 1.09 | Goals tegen per wedstrijd | 1.28 |
| 0.68 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.16 |
| 34% | Clean sheets (%) | 27% |
| 20% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 52% | Beide teams scoorden | 57% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 54% |
| Thuis en uit | ||
| 1.94 | Punten per thuiswedstrijd | 1.97 |
| 1.51 | Punten per uitwedstrijd | 1.01 |
| 59% | Thuis gewonnen (%) | 57% |
| 41% | Uit gewonnen (%) | 25% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 19 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Andrés José Carevic Ghelfi tegen José Antonio Giacone Garita
De ploegen van Andrés José Carevic Ghelfi en José Antonio Giacone Garita speelden 14 keer tegen elkaar: 6 zeges voor Andrés José Carevic Ghelfi, 5 keer gelijk en 3 zeges voor José Antonio Giacone Garita. De ploeg van Andrés José Carevic Ghelfi scoorde 21 keer, die van José Antonio Giacone Garita 15 keer.
Alle duels tussen CS Cartagines en Deportivo Saprissa · Alle duels tussen LD Alajuelense en Sporting San Jose · Alle duels tussen LD Alajuelense en ADR Jicaral
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
LD Alajuelense2019 - 2024
|
130 | 69-33-28 | 1.85 |
CS Cartagines2024
|
17 | 9-4-4 | 1.82 |
Puebla2023
|
6 | 0-0-6 | 0.00 |
Deportivo Cuenca2024
|
5 | 1-0-4 | 0.60 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sporting San Jose2020 - 2022
|
85 | 30-21-34 | 1.31 |
Perez Zeledon2016 - 2019
|
40 | 19-9-12 | 1.65 |
CS Herediano2019
|
33 | 16-11-6 | 1.79 |
Deportivo Saprissa2024 - 2025
|
19 | 10-4-5 | 1.79 |
ADR Jicaral2020
|
7 | 1-4-2 | 1.00 |
LD Alajuelense2016
|
7 | 2-1-4 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Andrés José Carevic Ghelfi | José Antonio Giacone Garita | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Primera División Costa Rica | 142 | 54% | 1.89 | 190 | 41% | 1.48 |
| CONCACAF Champions Cup | 5 | 20% | 0.60 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Andrés José Carevic Ghelfi | José Antonio Giacone Garita | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2024 |
|
23 | 43% | 1.48 |
|
18 | 50% | 1.72 |
| 2023 |
|
33 | 42% | 1.45 | - | - | - | |
| 2022 |
|
24 | 54% | 1.83 |
|
35 | 40% | 1.46 |
| 2021 |
|
5 | 0% | 0.40 |
|
32 | 31% | 1.19 |
| 2020 |
|
34 | 62% | 2.15 |
|
25 | 28% | 1.16 |
| 2019 |
|
39 | 54% | 1.87 |
|
43 | 47% | 1.67 |
| 2018 | - | - | - |
|
6 | 67% | 2.00 | |
| 2017 | - | - | - |
|
13 | 62% | 2.15 | |
| 2016 | - | - | - |
|
18 | 28% | 1.11 | |
Andrés José Carevic Ghelfi vs José Antonio Giacone Garita in cijfers
Sinds het seizoen 2019 leidde Andrés José Carevic Ghelfi 158 wedstrijden die we bijhouden: 79 zeges, 37 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde José Antonio Giacone Garita 191 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Andrés José Carevic Ghelfi, alles over José Antonio Giacone Garita, vergelijk andere trainers.




