Abdullah Mucib Avcı vs Şenol Güneş: de trainers naast elkaar

Filter:
Abdullah Mucib Avcı Türkiye · 63 jaar Trabzonspor
vs
Şenol Güneş Türkiye · 74 jaar Trabzonspor
195 - 211 Wedstrijden
53% - 53% Winstpercentage
1.86 - 1.85 Punten per wedstrijd
1.67 - 1.95 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Abdullah Mucib Avcı Şenol Güneş
Resultaten
195 Wedstrijden 211
103 Gewonnen 112
53 Gelijk 55
39 Verloren 44
53% Winstpercentage 53%
20% Verliespercentage 21%
1.86 Punten per wedstrijd 1.85
Goals
1.67 Goals voor per wedstrijd 1.95
1.04 Goals tegen per wedstrijd 1.19
0.63 Doelsaldo per wedstrijd 0.75
34% Clean sheets (%) 28%
18% Niet gescoord (%) 10%
55% Beide teams scoorden 65%
50% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
2.05 Punten per thuiswedstrijd 2.20
1.64 Punten per uitwedstrijd 1.48
60% Thuis gewonnen (%) 65%
45% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 7
17 Langste reeks zonder nederlaag 21

Abdullah Mucib Avcı tegen Şenol Güneş

3 Zeges
3 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Abdullah Mucib Avcı en Şenol Güneş speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Abdullah Mucib Avcı, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Şenol Güneş. De ploeg van Abdullah Mucib Avcı scoorde 9 keer, die van Şenol Güneş 6 keer.

Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Besiktas · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Bursaspor

Per club

Abdullah Mucib Avcı
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Istanbul Basaksehir2014 - 2018 142 76-42-24 1.90
Trabzonspor2022 - 2024 51 27-10-14 1.78
Bandırmaspor2015 1 0-0-1 0.00
Amed2015 1 0-1-0 1.00
Şenol Güneş
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Besiktas2015 - 2023 174 98-43-33 1.94
Trabzonspor2024 24 8-7-9 1.29
Bursaspor2014 13 6-5-2 1.77

In dezelfde competities

Competitie Abdullah Mucib Avcı Şenol Güneş
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 131 59% 2.00 125 54% 1.88
Beker van Turkije 37 54% 1.89 36 47% 1.72
UEFA Europa League 14 21% 1.00 18 56% 1.83
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 6 17% 1.00 10 70% 2.40
UEFA Champions League 3 33% 1.67 13 38% 1.54
UEFA Europa Conference League 4 25% 1.25 7 71% 2.29

Seizoen per seizoen

Seizoen Abdullah Mucib Avcı Şenol Güneş
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 Trabzonspor 6 33% 1.50 Trabzonspor 24 33% 1.29
2023 Trabzonspor 36 61% 1.94 Besiktas 18 61% 2.06
2022 Trabzonspor 9 33% 1.33 Besiktas 7 71% 2.43
2018 Istanbul Basaksehir 39 51% 1.85 Besiktas 45 53% 1.82
2017 Istanbul Basaksehir 45 58% 1.96 Besiktas 50 56% 1.92
2016 Istanbul Basaksehir 43 53% 1.95 Besiktas 48 58% 2.04
2015 Istanbul Basaksehir Bandırmaspor 8 38% 1.38 Besiktas 6 33% 1.17
2014 Istanbul Basaksehir 9 44% 1.78 Bursaspor 13 46% 1.77

Abdullah Mucib Avcı vs Şenol Güneş in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Abdullah Mucib Avcı 195 wedstrijden die we bijhouden: 103 zeges, 53 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.86 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Şenol Güneş 211 wedstrijden die we bijhouden: 112 zeges, 55 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Abdullah Mucib Avcı, alles over Şenol Güneş, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook