Abdullah Mucib Avcı vs Rıza Çalımbay: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Abdullah Mucib Avcı. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Rıza Çalımbay.
Resultaten naast elkaar
| Abdullah Mucib Avcı | Rıza Çalımbay | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 195 | Wedstrijden | 129 |
| 103 | Gewonnen | 54 |
| 53 | Gelijk | 32 |
| 39 | Verloren | 43 |
| 53% | Winstpercentage | 42% |
| 20% | Verliespercentage | 33% |
| 1.86 | Punten per wedstrijd | 1.50 |
| Goals | ||
| 1.67 | Goals voor per wedstrijd | 1.51 |
| 1.04 | Goals tegen per wedstrijd | 1.31 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.20 |
| 34% | Clean sheets (%) | 28% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 55% | Beide teams scoorden | 52% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 2.05 | Punten per thuiswedstrijd | 1.67 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.33 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 35% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Abdullah Mucib Avcı tegen Rıza Çalımbay
De ploegen van Abdullah Mucib Avcı en Rıza Çalımbay speelden 5 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Abdullah Mucib Avcı, 1 keer gelijk en 0 zeges voor Rıza Çalımbay. De ploeg van Abdullah Mucib Avcı scoorde 8 keer, die van Rıza Çalımbay 3 keer.
Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Konyaspor · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Trabzonspor · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Antalyaspor
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Istanbul Basaksehir2014 - 2018
|
142 | 76-42-24 | 1.90 |
Trabzonspor2022 - 2024
|
51 | 27-10-14 | 1.78 |
Bandırmaspor2015
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Amed2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Antalyaspor2016 - 2017
|
33 | 17-8-8 | 1.79 |
Trabzonspor2017
|
29 | 14-8-7 | 1.72 |
Sivasspor2022 - 2024
|
14 | 4-3-7 | 1.07 |
Konyaspor2018
|
14 | 5-5-4 | 1.43 |
Hatayspor2024
|
13 | 3-4-6 | 1.00 |
Mersin İdmanyurdu2014
|
11 | 5-2-4 | 1.55 |
Besiktas2023
|
8 | 4-1-3 | 1.63 |
Kasimpasa2016
|
6 | 1-1-4 | 0.67 |
Aydınspor 19232016
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Abdullah Mucib Avcı | Rıza Çalımbay | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 131 | 59% | 2.00 | 101 | 40% | 1.47 |
| Beker van Turkije | 37 | 54% | 1.89 | 23 | 52% | 1.74 |
| UEFA Europa Conference League | 4 | 25% | 1.25 | 4 | 25% | 0.75 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 17% | 1.00 | 1 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Abdullah Mucib Avcı | Rıza Çalımbay | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
6 | 33% | 1.50 |
|
22 | 23% | 0.95 |
| 2023 |
|
36 | 61% | 1.94 |
|
8 | 50% | 1.63 |
| 2022 |
|
9 | 33% | 1.33 |
|
5 | 40% | 1.40 |
| 2018 |
|
39 | 51% | 1.85 |
|
14 | 36% | 1.43 |
| 2017 |
|
45 | 58% | 1.96 |
|
35 | 43% | 1.60 |
| 2016 |
|
43 | 53% | 1.95 |
|
34 | 53% | 1.76 |
| 2015 |
|
8 | 38% | 1.38 | - | - | - | |
| 2014 |
|
9 | 44% | 1.78 |
|
11 | 45% | 1.55 |
Abdullah Mucib Avcı vs Rıza Çalımbay in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Abdullah Mucib Avcı 195 wedstrijden die we bijhouden: 103 zeges, 53 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.86 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Rıza Çalımbay 129 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 32 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Abdullah Mucib Avcı, alles over Rıza Çalımbay, vergelijk andere trainers.







